Νίκη από την...βούλα ο Φαλανιακός

Ο Φαλανιακός φιλοξένησε τον Αετό Αμυγδαλέας και νίκησε με 2-1. Το νικητήριο γκολ το πέτυχε ο Αλεξανδρής με πέναλτι.  Μόλις στο 3ο λεπτό οι φιλοξενούμενοι κάνουν παράπονα για πέναλτι και αποβολή που δεν δόθηκε. Στο 5' ο Λυγούρας είχε δοκάρι αλλά στο 8' ο Βαρσάμης θα κάνει το 1-0. Αλατάς και Ιγγλέζος είχαν ευκαιρίες αλλά δεν τα κατάφεραν. Όμως ο Τσιτουρτζής θα ισοφαρίσει σε 1-1 στο 21' για το ημίχρονο.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι είχαν δοκάρι με τον Μαυρουδή Γ. και άλλες δύο ευκαιρίες με τον Ευαγγελούλη. Στο 84' οι γηπεδούχοι θα κερδίσουν πέναλτι και ο Αλεξανδρής θα κάνει το τελικό 2-1.

Φαλανιακός (Φεραίος Γιαννακός):Βάγιος, Φατούρας, Βαρσάμης, Σουλιώτης, Λυγούρας, Πανταζής, Κόκκινος (75' Καριότης), Ιγγλέζος (70' Αλεξανδρ'ης), Παπαγεωργίου (86' Χριστιανίδης), Αλατάς.

Αετός Αμυγδαλέας (Δημήτρης Δανιλούλης): Παζιάνας, Μαυρουδής Αντ.Χατζηιωαννίδης (67' Ανδρεανόπουλος), Καφές, Γραμμένος (84' Πρίφτης), Σιούτας Δ-Σ. (84' Δάσιος Δ-Β), Μαυρουδής Γ., Ευαγγελούλης, Κυριάκος, Τσιτουρτζής.

Διαιτητική τριπλέτα: Ντελέζος Γ., Νατσιούλας, Ντελέζος Θ.