Στο τέλος μίλησε ο Σπανός

Η Αστραπή Ν. Πολιτείας φιλοξένησε και κέρδισε τον Ηρακλή Λάρισας με σκορ 1-0. Το μοναδικό γκολ το έβαλε ο Σπανός στο 87'. Στο πρώτο ημίχρονο και οι δύο ομάδες είχαν ευκαιρίες χωρίς καμία να σκοράρει. Οι γηπεδούχοι με τον Αποστόλου ενώ απο την άλλη με τον Λαβαντσιώτη.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι είχαν δοκάρι σε σουτ από τα 60 μέτρα του Πότση. Στο 87' ο Γκιουρσάνης θα βρεί τον Σπανό και αυτός με πλασέ θα κάνει το τελικό 1-0.

Αστραπή Ν. Πολιτείας (Γιάννης Τσακμακίδης): Μαγαζιώτης, Γαρουφαλλιάς, Λιούσκας, Παπαμάνος, Καρατζιόλης, Μπατζέλας, Σουλτούκης (70' Καλτσάς), Μολάς, Σπανός (90' Μπάνος), Κοταρέλας (80' Γκιουρσάνης), Αποστόλου.

Ηρακλής Λάρισας (Νίκος Βλαχούλης): Καλαμάτας, Σάλας, Μπαλαμώτης, Πότσης, Λιάκος, Μπάμης, Λαβαντσιώτης (70' Παπαδάμου), Ταστεμερίδης, Τσιάτας, Ντουνούδης (82' Φιλίππου), Μαυρομάτης.

Διαιτητής: Καρδούλας. Βοηθοι: Παπαδημητρίου, Γκανάτσιου.