Δί(χ)ως νικητή

Ο Άρης Κουλουρίου φιλοξένησε το Ναρθάκι με το τελικό σκορ να είναι 1-1. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν αλλά στην επανάληψη η «χρυσή» αλλαγή ο Κολομητρούσης θα ισοφαρίσει.

Μόλις στο 5ο λεπτό ο Βαρέλας με έμμεσο χτύπημα φάουλ θα ανοίξει το σκορ. Στο 40’ οι γηπεδούχοι είχαν δοκάρι με τον Γαρουφαλλιά. Στο δεύτερο ημίχρονο πήραν μπρος οι γηπεδούχοι. Αφού έχασαν ευκαιρίες με τους Συρούκη, Γαρουφαλλιά και Νεράντζη στο 75’ ο Κολομητρούσης θα κάνει το τελικό 1-1. Από την άλλη οι φιλοξενούμενοι απείλησαν με τους Τσιάρα και Παλαμίδα.

Άρης Κουλουρίου (Γιώργος Νεράντζης): Δημητρίου, Φασούλας, Κατσής, Μιχόπουλος, Μπακαβέλος (60’Κολομητρούσης), Νεράντης, Καρλιγκιώτης, Γαρουφαλλιάς (80’ Κωτάκος), Συρούκης (44’  λ.τ Μπούκλος), Χάμος, Λευτέρης.

Ναρθάκι (Σλακης Τσιάρας): Φατόσογλου, Λεμετζής, Σίσκος (70’ Παλαμίδας), Καπετάνος, Παπανικολάου, Μπούσιος, Θάνος, Βαρέλας, Τσιάρας (75’ Οικονόμου), Μπατζάνας (60’ Ραπτοτάσιος), Μανταλιάς.

Διαιτητής: Σουλιώτης. Βοηθοί: Νάκας, Τζιόλας.