Ντύθηκαν στα λευκά Δαμάσι και Γιάννουλη

Δαμασιάκος και Δήμητρα Γιάννουλης δεν κατάφεραν να σκοράρουν με το σκορ να μένει 0-0. Και οι δύο ομάδες είχαν ευκαιρίας αλλά καμιά δεν μπόρεσε να σκοράρει. Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι στο πρώτο ημίχρονο χάνοντας δύο ευκαιρίες με τον Τζουμάκα να μην τελειώνει τις φάσεις ιδανικά

Στην επανάληψη αυτοί που μπήκαν καλύτερα ήταν οι φιλοξενούμενοι. Στο 65’ είχαν δοκάρι με τον Θώμο ενώ είχαν και μια ευκαιρία με τον Κατσαμάκα. Από την άλλη το Δαμάσι απείλησε με τον Λόλα χωρίς αποτέλεσμα.

Δαμασιακός (Γιώργος Τζαφέρης): Μαστροδήμος, Καρακάνος, Αυλωγιάρης, Λέτσιος, Γεωργατζάς, Τσιάλτας, Μουσιάρης, Δούκας (60’ Μπακαΐμης), Λόλας, Τζουμάκας (45’ Γανός), Λούτσος.

Δήμητρα Γιάννουλης (Βασίλης Μπακαγιάννης): Παναγιωτόπουλος, Κουρούτσαλης, Πανούσης, Εμμανουήλ, Μηνάς, Μπάμπαλης, Θώμος, Μαντζαφλιάρας (60’ λ.τ Κουτρουμπής), Μακρής, Κατσαμάκας(88’ Δαούλας), Αμπατζίδης (45’ Παλάτζας).

Διαιτητής: Καραγιάννης. Βοηθοί: Λάκης, Κομισόπουλος.