Με ανατροπή διατηρήθηκε ψηλά η Κοιλάδα

Νίκη με σκορ 1-4 πήρε η Κοιλάδα μέσα στην έδρα του Πανιωνίου, για τον 3ο Όμιλο της Β’ ΕΠΣΛ. Μάλιστα, οι φιλοξενούμενοι, έφτασαν σε αυτό το αποτέλεσμα, με ανατροπή, μιας και βρέθηκαν πίσω στο σκορ αρχικά, με 1-0.

Συγκεκριμένα, ο Χαρίλαος Βασιλείου, άνοιξε το σκορ για τον Πανιώνιο, στο 56ο λεπτό, κάνοντας το 1-0. Όμως, στην συνέχεια, η Κοιλάδα πήρε μπρος και ισοφάρισε σε 1-1, με τον Νικολαΐδη. Στο 66ο λεπτό, ο Γκέρσι Καζάνι, έβαλε μπροστά την Κοιλάδα σημειώνοντας το 1-2, ενώ ο Γκομοσίδης, ανέβασε το σκορ σε 1-3, στο 78ο λεπτό.

Το τελικό 1-4, διαμόρφωσε ο Αβραμούλης, στο 87ο λεπτό, ολοκληρώνοντας με τον καλύτερο τρόπο την νίκη για την ομάδα του.

Πανιώνιος (Αποστόλης Κορομηλάς): Ράπτης, Κανής, Γκόλτσιος Νικ. (80’ Σκέντζας Ηλ.), Δημόπουλος (75’ Γκόλτσιος Ι., λ.τ.), Βασιλείου Β., Βασιλείου Στεφ., Κίτσας Γερ., Μιχαλόπουλος (60’ Ελιζόπουλος Νικ.), Κίτσας Γ., Στρατής Χρ., Βασιλείου Χαρ.

Κοιλάδα (Θοδωρής Εμμανουήλ): Τσιτουρτζής, Σδράλης, Μπούρης, Ανδρεάκης (62’ Νικολαΐδης), Τριανταφύλλου, Τέλιος, Ζησόπουλος (82’ Παπαϊωάννου), Γκομοσίδης, Ευθυμιάδης (75’ Αβραμούλης), Καζάνι Κ., Καζάνι Γκ.

Διαιτητής: Τσακνάκης Βοηθοί: Παλαμίδας, Τάνας.