Μεγάλο διπλό για τους Αγίους Αναργύρους

Η Αστραπή Ν. Πολιτείας φιλοξένησε τον Ατρόμητο Αγίων Αναργύρων και ηττήθηκε με 0-1. Το γκολ που έκρινε τον αγώνα το πέτυχε στο δεύτερο ημίχρονο ο Ρουμελιώτης.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν το πάνω χέρι σε όλη την διάρκεια. Στο πρώτο ημίχρονο οι Ρουμελιώτης, Βιλανάκης Μ. Και Αντωνόπουλος προσπάθησαν να σκοράρουν αλλά δεν τα κατάφεραν.

Στην επανάληψη όμως και συγκεκριμένα στο 65’ ο Βιλανάκης Γ. θα βρει τον Ρουμελιώτη και αυτός με πλασέ θα κάνει το 0-1 όπου θα είναι το τελικό σκορ.

Αστραπή Νέας Πολιτείας (Γιάννης Τσακμακίδης): Μαγαζιώτης, Γαροφαλιάς, Λιούσκας, Παπαμάνος, Σγουραλής (75’ Καλτσάς), Μπατέλας (45’ Παππάς), Σουλτούκης, Μόλας, Σπανός, Αρσένης (70’ Γκιουρσάνης), Αποστόλου.

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων (Μάκης Αλεξούδης): Παυλόπουλος, Τσιφλίζογλου, Λιάγκας, Παναγιώτου, Βιλανάκης Γ., Μπούμος, Κούσιας (70’ Βράκας), Ρουμελιώτης, Βιλανάκης Μ. (88’ Ευαγγέλου), Μπακαρτζής (Γαβητσάκης), Αντωνόπουλος.

Διαιτητής: Βλιώρας. Βοηθοί: Καρακλωστας, Τσαπράζης.