Εντός έδρας νίκη για Καλοχώρι

Εύκολο απόγευμα είχε το Καλοχώρι αφούκέρδισε με 3-0 το Αβλερωφ Λάρισας. Στο 20’ το 1-0 ο Φούντας με κεφαλιά και το 2-0 που ήταν σκορ ημιχρόνου στο 30’ ο Μακανίκας με πλασέ .

Στην επανάληψη μόλις στο 49’ πάλι ο Μακανίκας θα κάνει το τελικό 3-0. Ακόμη είχαν και 3 δοκάρια 2 με τον Φούντα και ένα με τον Μηλιόπουλο. Οι φιλοξενούμενοι διαμαρτύρονται για ένα πέναλτι στο δευτερό ημίχρονο.

Αναγέννηση Καλοχωρίου (Βαγγέλης Μπιρσίμης): Μαρδάνης, Τσαντούλης, Μηλιόπουλος (50’ λ.τ Μάρκου), Έξαρχος, Σαμαράς, Σπυρόπουλος, Λουκανίκας, Ταρταμπούκας, Φούντας, Μακανίκας (61’ Παιδής), Γκούνα.

Αβλερωφ Λάρισας (Νίκος Γκαλίτσιος): Μαλιόπουλος, Καραλής (45’ Ζαφηρούλης), Μπούτσιος, Τελόπουλος, Κουτσούδης, Γιενιτσεφτής, Τσιαμαντούρης, Κωφός, Χατζής (75’ Γιώργης), Ελευθέρογλου (80’ Ράπτης), Σχινάς.

Διαιτητής: Τσιτσανούδης. Βοηθοί: Νίκζας, Τέγος.