Βαθμολογία

Οι «σφυρίχτρες» στη Γ’ Εθνική

Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής για τη σεζόν 2015-2016 συνεχίζεται την Κυριακή (18/10) και την Πέμπτη (15/10) η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στους αγώνες των τεσσάρων ομίλων. Θα πρέπει να σημειώσουμε πως τόσο ο 1ος, όσο και ο 2ος όμιλος έχει υποχρεώσεις για την 5η αγωνιστική, ενώ ο 3ος και 4ος για την 4η αγωιστική.

Όλα τα παιχνίδια έχουν ώρα έναρξης στις 16.00. Εξαίρεση αποτελούν τα ματς Λεβάντε-Χαλκίδα, Παναρκαδικός-Σπάρτη, Βύζας-Αιολικός και Ιάλυσος-Αστέρας Βάρης. Η σέντρα στα πρώτα τρία θα δοθεί στις 15.00, ενώ στο τέταρτο στις 13.00. Αναλυτικά:

1ος Όμιλος

Απόλλων Κρύας Βρύσης – Εορδαϊκός
Γεωργιτσόπουλος, Χατζηνάκος, Ζήρδας (Δράμας)
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Καβάλα
Τσιοφλίκη, Ακρίβος, Καραγιάννης (Λάρισας)
Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Γκαραγκάνης, Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Άρης
Γκράνας, Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Μηναδάκης (Καβάλας)
Βυζάντιο-Εθνικός Σερρών
Κιγίζτη, Γκιόση, Καρακασίδης (Θράκης)
Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη
Πολυχρονίου, Κεντζιόπουλος (Καστοριάς), Στεφούλης (Γρεβενων)
Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου
Δραγάτης, Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
Δόξα Δράμας-Καλαμαριά
Μελτζανίδης, Κελεσίδης, Γιάντσης (Ημαθίας)

2ος Όμιλος

Φαρκαδόνα-Οπούντιος
Στεφάνου, Τίκας (Θεσπρωτίας), Θανασιάς (Ηπείρου)
Οικονόμος-Πύδνα Κίτρους
Τσιμεντερίδης, Παπαδόπουλος, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)
Τύρναβος-Εθνικός ΦΙλιππιάδας
Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Ιωαννίδης (Κοζάνης)
Πύρασος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λάμπρου, Περιβολάρης, Αργύρης (Εύβοιας)
Φωκικός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Καλογερόπουλος, Γεωργακόπουλος, Τζάκος (Αθηνών)
Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος
Μηλιάδης, Λεζάης, Μποζατζίδης (Μεκεδονίας)
Πιερικός-Θεσπρωτός
Τζουμαλάκης, Γκαϊντατζής, Καμπούρης (Σερρών)
Αχέρων Κανα/κιου-Δωτιέας Αγιάς
Ματσούκας, Κολοσιώνης, Αντωνόπουλος (Αιτ/νιας)

3ος Όμιλος

Λουτράκι-Ηρακλής Ψαχνών
Βικτωράτος, Κοτζαμανίδης, Μητάκος (Πειραιά)
Λεβάντε-Χαλκίς ΑΟ
Κουφογιάννης (Φωκίδας), Σπανός, Σιδέρης (Αχαΐας)
Καλαμάτα-Παναργειακός
Δραγάτης, Τσαλίκογλου, Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)
Παναρκαδικός-Σπάρτη
Γκάμαρης, Λεοντακιανάκος, Γούναρης
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Ερμιονίδα
Ρούσσος-Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)
Κανάρης Χίου-Παμβουπρασιακός
Λέκας (Λέσβου), Χαλβατζάκος, Καρακελές (Πειραιά)
Βύζας-Αιολικός
Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Βασιλάκης, Μπατζιόπουλος (Αθηνών)

4ος Όμιλος

Ιάλυσος-Αστέρας Βάρης
Κορδολαίμης, Δημόπουλος, Καπρέτσος (Δυτ. Αττικής)
Ηλυσιακός-Τράχωνες
Σφέτσιας (Σάμου), Μαρνέζος (Χανίων), Κίτσος (Έβρου)
ΠΑΟ Κρουσώνα-Επισκοπή
Μπερτάκης, Πετεινάτος, Κεζεμπόγλου (Χανίων)
Ιωνικός-Φωστήρας
Νίκας (Μεσσηνίας), Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
Γλυφάδα-ΟΦΗ
Σταθόπουλος, Φαρμάκης, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός
Δρούζας, Νενεκούμης, Καραγεώργος (Αργολίδας)
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών
Βεργέτης, Νίκα, Κύριος (Αρκαδίας)
Ατρόμητος Πειραιά-Ηράκλειο
Νεοφυτιάδης, Πυργάκης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)