Βαθμολογία

Ελευσίνα – ΑΕΛ την πρώτη αγωνιστική του Κυπέλλου

Το πλήρες πρόγραμμα της β' φάσης του Κυπέλλου. Έπειτα από το τέλος της διαδικασίας έγινε γνωστό και το πρόγραμμα των 3 αγωνιστικών. Η 1η αγωνιστική έχει προγραμματιστεί για το τριήμερο 27-29 Οκτωβρίου, η 2η το διάστημα 1-3 Δεκεμβρίου και η τελευταία το τριήμερο 15-17 Δεκεμβρίου. Αυτό έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 

                

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ 

 

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 

 

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 

 

 

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

 

 

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 

 

 

ΚΑΡΔΙΤΣΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

 

ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΖΑΚΥΝΘΟΣ 

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  

 

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

 

               

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

 

 

ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ 

  

 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ

 

ΠΑΟΚ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΧΑΝΙΑ

ΧΑΝΙΑ 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

 

ΧΑΝΙΑ - ΠΑΟΚ 

 

 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

 

 

ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 

 

    

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ 

 

 4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

       

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

 

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΚΥΡΑ 

 

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ 

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

 

 

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

 

 

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

    

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΒΕΡΟΙΑ 

    

ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΜΙΑ 

ΛΑΜΙΑ 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ 

 

ΛΑΜΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

ΒΕΡΟΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

                     

ΛΑΜΙΑ - ΒΕΡΟΙΑ 

 

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

SKODA ΞΑΝΘΗ 

 

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΕΚ 

ΑΕΚ  

 

ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΑΕΛ 

ΑΕΛ 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

 

ΑΕΛ - SKODA ΞΑΝΘΗ 

 

 

ΑΕΚ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ 

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΑΕΛ - ΑΕΚ 

 

         

ΕΛΕΥΣΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ 

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

               

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΟΝΗ

ΚΑΛΛΟΝΗ 

 

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

 

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

 

ΚΑΛΛΟΝΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

 

 

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΟΝΗ 

 

 

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ