Συνέχισε το σερί του το Ναρθάκι

Νίκη με σκορ 1-3 πήρε το Ναρθάκι απέναντι στους Ατρόμητους/Θύελλα και ελπίζει ακόμα περισσότερο για την παραμονή του.

Στο 28’ ο Βαΐτσης εκτέλεσε ένα κόρνερ και ο Τσιγαρίδας με κεφαλιά έκανε το 0-1 για τους φιλοξενούμενους, για να ισοφαρίσουν όμως οι γηπεδούχοι έντεκα λεπτά αργότερα όταν έπειτα από κόρνερ του Ιωαννίδη, ο Κόκκινος με κεφαλιά έκανε το 1-1, που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο 68ο λεπτό, ο Παλαμίδας έβαλε πάλι μπροστά το Ναρθάκι, κάνοντας το 1-2, ενώ ο ίδιος παίκτης διαμόρφωσε το τελικό 1-3, στο 76ο λεπτό του αγώνα.

Τέλος, να σημειωθεί ότι το Ναρθάκι, ευχαριστεί την ομάδα των Ατρόμητων/Θύελλα για την άψογη φιλοξενία.

Ατρόμητοι/Θύελλα(Θοδωρής Βουτυρίτσας): Στεφούδης(70’ Τσατσάρας), Μάρης, Τσιρογιάννης, Κόκκινος, Καραδούκας, Τσανάκας, Τόπης, Χατζής(60’ Σουλιώτης), Γερακίνης, Κωστούλας(65’ Αλεξίου), Ιωαννίδης.

Ναρθάκι(Βαγγέλης Τσαλαφούτας): Καπετάνος Γ., Λελεντζής Στ., Κεσέογλου(35’ Μπασδάνης), Τσιγαρίδας, Παπανικολάου, Μπούσιος, Καπετάνος Χρ., Βαΐτσης(75’ Οικονόμου), Ζαγγανάς(70’ Αναγνωστόπουλος), Μπουλούτσος, Παλαμίδας.

Διαιτητής: Βασιλός Βοηθοί: Δεληγιάννη Α., Δεληγιάννη Ε.