Από ένα ημί(Χ)ρονο

Ισόπαλη και με σκορ 3-3 τελείωσε η αναμέτρηση ανάμεσα σε Πλατανούλια και Δένδρα, με τις δυο ομάδες να έχουν από ένα καλό ημίχρονο.

Στο 20ο λεπτό, ο Κατσιαβριάς έκανε το 0-1 για τα Δένδρα, ενώ στο 30’ ο Γκαντρής σημείωσε το 0-2, με τον Κατσιαβριά να σκοράρει και πάλι, κάνοντας το 0-3, που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μέρος, οι γηπεδούχοι ανέβασαν στροφές κι έτσι στο 55’ ο Κώστας Ματράκης μείωσε σε 1-3, ο Ζαμπόγιας στο 80’ έκανε το 2-3, ενώ ο Γιώργος Ματράκης ισοφάρισε για την ομάδα του, διαμορφώνοντας το τελικό 3-3.

Ηρακλής Πλατανουλίων(Γιάννης Νίκας): Βίδρας, Γκανάτσιος, Ματράκης Κ., Καρκατζιάς, Κουκουβάγιας, Νότας, Τσοπάνογλου, Άλμπαν, Ζαμπόγιας, Μπαντής(60’ Μητούλας), Ματράκης Γ.

Κεραυνός Δένδρων(Χρήστος Τασούλας-Φάνης Μπαντραλέξης): Κωστόπουλος(46’ Ράφα), Γκανάτσιος, Καλαμάς, Ντόνας, Ζιόγκος, Γκάτης, Κατσιαβριάς(60’ Μαργαρίτης), Τσούτσος(70’ Παπαοικονόμου), Τσιάτας, Γκαντρής, Μπαλογιάννης.

Διαιτητής: Μουτζουρούφης Βοηθοί: Τσιαπλές, Τάνας.