Δεν σταματούσαν με τίποτα οι Γόννοι

Ευρεία νίκη με σκορ 0-7 πήραν οι Γόννοι, μέσα στο Μεγάλο Ελευθεροχώρι. Μόλις στο 6ο λεπτό, ο Νίκος Μάντζιαρης άνοιξε το σκορ, ενώ στο 8’ ο Πραγκαφίλης έκανε το 0-2. Στο 25’ ο Ντόι είχε δοκάρι, ενώ στο 39’ ο Καλούσης έκανε το 0-3. Στο 41’ ο Ντόι με φάουλ από το κέντρο έκανε το 0-4, που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μέρος, το παιχνίδι συνεχίστηκε στο ίδιο μοτίβο και έτσι στο 50’ ο Καλούσης σημείωσε το 0-5, ενώ ο Στέφανος Μάντζιαρης ανέβασε κι άλλο τον δείκτη του σκορ, κάνοντας το 0-6 στο 60ο λεπτό. Το τελικό 0-7, διαμόρφωσε ο Καλούσης στο 65ο λεπτό.

Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου(Στέφανος Μπόρας): Γραμμένος Β., Βαλιάκος Μ., Λέτσιος, Γεωργάκης, Γραμμένος Α.(46’ Παπακωνσταντίνου), Μπρέλλας, Παναγιώτου(46’ Μπακλαβάς), Χατζής Κ., Μήσιος, Λυμπίκης Α., Βαλιάκος Π.

Όλυμπος Γόννων(Αχιλλέας Μάντζιαρης): Καραναστάσης(46’ Κανταρίνος Αντ.), Κανταρίνος Νικ.(62’ Ντάσιος), Γραβάνης, Ντόντος, Μαργκεκάι, Τσούγιας, Ντόι, Πραγκαφίλης, Καλούσης(69’ Πανδρεμένος), Μάντζιαρης Στ., Μάντζιαρης Νικ.

Διαιτητής: Γουδουλάκης Βοηθοί: Κουμάρογλου, Τσιρογιάννης.