Αυτό κι αν ήταν ανατροπή

Νίκη με σκορ 1-4 πήρε το Δασοχώρι, απέναντι στην Θύελλα Ελάτειας. Οι γηπεδούχοι, αν και προηγήθηκαν στο 13ο λεπτό με τον Στογιάννη, δεν κατάφεραν να κρατήσουν το υπέρ τους σκορ και γνώρισαν την ήττα.

Στο 30’ ο Ακριβόπουλος ισοφάρισε σε 1-1, που ήταν και σκορ ημιχρόνου. Στο δεύτερο μέρος, Κακαβίτσης, Σαχίνης και Ακριβόπουλος, ανέβασαν το σκορ στο 1-4, ολοκληρώνοντας με τον καλύτερο τρόπο την ανατροπή για την ομάδα τους.

Θύελλα Ελάτειας(Νίκος Στογιάννης): Ρωμάνος, Γεωργαντζάς, Στογιάννης, Μπλιώνας, Γουγουλιάς, Πιτσιάβας(46’ Βούλγαρης), Πάσχος, Χατζής, Κίτσιος Γ. του Κ., Κίτσιος Γ. του Θ., Σδράγκας.

Ατρόμητος Δασοχωρίου(Μιχάλης Μαλαμάς): Παπανικολάου, Τσέτσιλας, Φραγκογούλας, Σαχίνης, Δαμασιώτης, Ζαμπούλης, Ακριβόπουλος, Παλάντζας, Καραπατσακίδης(65’ Κουκουλιόπουλος), Κακαβίτσης, Βάιος.

Διαιτητής: Δρυστέλλας Βοηθοί: Μπιμπή, Μπακαλμπάσης.