«Ατρόμητοι» μπροστά στον Άγιο

Νίκη με σκορ 3-1 πήραν οι Ατρόμητοι/Θύελλα, απέναντι στον Άγιο Θωμά, για τον 2ο Όμιλο της Β’ ΕΠΣΛ. Έτσι, η ομάδα του Θοδωρή Βουτυρίτσα, ανέβηκε ακόμα περισσότερο στον βαθμολογικό πίνακα της κατηγορίας.

Μόλις στο 25ο λεπτό, ο Γερακίνης με σουτ από δεξιά έκανε το 1-0 για τους γηπεδούχους. Πέντε λεπτά αργότερα, οι φιλοξενούμενοι απάντησαν και ισοφάρισαν με τον Σαλοκανά σε 1-1, ωστόσο στο 41ο λεπτό, ο Τσανάκας έβαλε και πάλι μπροστά τους Ατρόμητους, κάνοντας το 2-1, που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μέρος, οι γηπεδούχοι, διασφάλισαν την νίκη τους στο 48ο λεπτό, όταν ο Κωστούλας, διαμόρφωσε το τελικό 3-1.

Ατρόμητοι/Θύελλα(Θοδωρής Βουτυρίτσας): Στεφούδης, Κοντομάνος, Μάρης, Κόκκινος, Χατζής(70′ Καραδούκας), Τόπης, Τσιανάκας, Σκοτεινιώτης(78′ Γκάγκας), Κωστούλας, Γερακίνης, Τσιρογιάννης(46′ Τσάκουλης).

Άγιος Θωμάς(Βασίλης Κυριάκος): Παπάζογλου, Τσιάρας, Καραγεωργίου, Τζήκας, Μπαρτζιάλης, Χατζηλιάδης, Ευαγγέλου, Καραγιάννης Σ.(46′ Αγγελόπουλος, λ.τ.), Καραούλας(76′ Μπούρμπουλας), Καλούσης, Σαλοκανάς.

Διαιτητής: Κουκούλης Βοηθοί: Μάνος, Τσαπράζης.