Βαθμολογία

Ο Αντωνίου «σφυρίζει» Ηρακλής – ΑΕΛ!

Ο Αντωνίου (Αθηνών) ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του Ηρακλή με την ΑΕΛ. Ο Ζαραβίνος θα «σφυρίξει» το ματς Τύρναβος – Εθνικός Σερρών. Αναλυτικά οι ορισμοί:

2oς όμιλος
Κυριακή 5 Απριλίου (15:00)

Απόλλων 1926 - Αγροτικός Αστ. (Γήπεδο Καλαμαριάς)

Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Ζημισόπουλος (Πειραιά), Νταλούκας (Τρικάλων)

4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Αιγινιακός - Φωκικός (Δημ. Αιγινίου)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Κωτούλας (Σερρών), Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

Ηρακλής - ΑΕΛ (OTE Sport 2, Καυτανζόγλειο)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)

Βοηθοί: Δόσης (Αθηνών), Τζαφόλιας (Αν. Αττικής)

4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Τύρναβος - Εθν. Σερρών (Αλκαζάρ)

Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)

Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Κασσαβέτης (Αιτ/νίας)

4ος: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Ζάκυνθος - Πιερικός (Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)

Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Σιδέρης (Αχαΐας), Ντάλλας (Αθηνών)

4ος: Σφακιανάκης (Αθηνών)

Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β. (OTE Sport 5, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Διαιτητής: Ρούσσος - Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Καραλής (Ηπείρου)

4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Ρεπό: Λαμία

* Ο αγώνας ΑΕΚ - Άλιμος θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών.

1ος όμιλος
Σάββατο 4 Απριλίου (15:00)

Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή (Δημ. Αχαρνών)

Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)

Βοηθοί: Κοκμοτός (Ρεθύμνου), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

ΑΕΚ - Άλιμος (OTE Sport 2, ΟΑΚΑ)

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Σεφέρης (Κορινθίας)

4ος: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

ΑΟΧ - Επισκοπή (Δημ. Μάλεμε)

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Γιαννουγλίδης (Αθηνών), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Φωστήρας - Παναιγιάλειος (Δημ. «Σπ. Γιαλαμπίδης»)

Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Νατσιούλας, Αναστασίου (Λάρισας)

4ος: Χ. Μανούρας (Τρικάλων)

Ερμιονίδα - Απόλλων (OTE Sport 5, Δημ. Κρανιδίου)

Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Λάμπρου (Αν. Αττικής), Μπετσόγλου (Κορινθίας)

4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

Πανηλειακός - Καλλιθέα ματ.

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχν.