Έβρεξε γκολ στο Κιλελέρ

Νίκη με σκορ 5-4 πήρε το Κιλελέρ, απέναντι στον Διογένη, για τον 2ο Όμιλο της Β’ ΕΠΣΛ, σε ένα παιχνίδι που το χάρηκε όποιος το παρακολούθησε.

Μόλις στο 5ο λεπτό, ο Γούσης, έκανε το 1-0, για να ισοφαρίσει λίγο αργότερα η ομάδα της Λάρισας. Στο 25’ ο Χατζηλαδάς έκανε το 2-1, ενώ ο ίδιος παίκτης σημείωσε το 3-1 στο 31ο λεπτό. Στην συνέχεια ο Διογένης, κατάφερε να φτάσει σε δύο γκολ, με το σκορ ημιχρόνου να είναι το 3-3.

Στο 50ο λεπτό, ο Χατζηλαδάς πέτυχε κι άλλο τέρμα, κάνοντας το 4-3, για να ισοφαρίσει και πάλι ο Διογένης, όμως ο Χατζηλαδάς είπε την τελευταία λέξη στο 75ο λεπτό, όταν διαμόρφωσε το τελικό 5-4, πετυχαίνοντας παράλληλα καρέ τερμάτων.

Κιλελέρ(Βασίλης Δραγατσίκης): Γκέμας, Φιλοκώστας, Ζιόμπουρας Αθ., Μπαλλάς(70’ Τσαμπάζης), Θεοδωρόπουλος, Γούσης(80’ Μήτσι), Χατζόπουλος(35’ Μουρατάι), Κοκότσικας, Κασιός, Γουρνάρης, Χατζηλαδάς.

Διαιτητής: Ντανταλής Βοηθοί: Καραθάνος, Παστάκας.