Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα των αγώνων καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων της ΕΠΣΛ για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.
Σάββατο 14 Μαρτίου 2015 (15:30)
Α’ ΕΠΣΛ
Δόξα Βλαχογιαννίου-Μαχητής Τερψιθέας(Κομισόπουλος Σ., Ακρίβος Κ., Ντούρμα Σ.)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Δάφνη Γλαύκης(Τζήλος Αθ., Νατσιούλας Ηλ., Μακρής Κ.)
Κεραυνός Παραποτάμου-Αστραπή Νέας Πολιτείας(Μπουμαρσόπουλος Α., Βασιλός Αθ., Πατέτσος Γ.)
Ηρακλής Χάλκης-ΑΕΔ Νίκαιας(Γιάντσης Δ., Τσαπράζης Απ., Καρδούλας Γ.)
Δήμητρα Γιάννουλης-Δαμασιακός(Ρεντόπουλος Ι., Διαμαντής Χ., Κοτούμπας Δ.)
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Αχιλλέας Φαρσάλων(Βλιώρας Λ., Αναστασίου Γ., Νίκζας Αχ.)
Σμόλικας Φαλάνης-Αετός Μακρυχωρίου(Γεωργίου Α., Παπαδημητρίου Χρ., Γκαραβέλης Ν.)
Ηρακλής Λάρισας-Φαλανιακός(Κορέστης Α., Αρχοντής Κ., Γκόγκος Ηλ.)
Αμπελωνιακός-Φιλοκτήτης Μελιβοίας(Τσιτσανούδης Β., Καραμπούλας Θ., Μάνος Β.)
Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Σ.Σ. Ραψάνης-Π.Α.Ο. Καλαμακίου(Ευστρατίου Ε., Γκρέτσης Β., Παλαμίδας Ν.)
Πανιώνιος-Ομόνοια(Ντελέζος Ι., Μπάρκας Θ., Καλέμι Ο.)
Δήμητρα Αγιάς-Αναγέννηση Πουρναρίου(Τέγος Α., Κοντοβασίλης Ν., Μίχος Δ.)
Αμπελόκηποι-Τοξότης(Καραγιάννης Χρ., Δεληγιάννη Ε., Παστάκας Β.)
Άρης Κουλουρίου-Μελία(Κυρίτσης Δ., Παραφέστας Δ., Μπακαγιάννης Χ.)
Ελευθεριακός-Αστέρας Μελισσοχωρίου(Μουτζουρούφης Α., Τέγος Δ., Κόκκας Κ.)
Δόξα Αρμενίου-Ολυμπιακός Χειμαδίου(Κεραμίδας Ν., Τσιτρούλης Θ., Πρακατές Σ.)
Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Απόλλων Βρυσιών(Κουκούλης Α., Μπούτος Γ., Τέγος Α.)
Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Ελασσόνα 2013-Λαρισαϊκός(Καραθάνος Ε., Δήμου Γ., Ντελέζος Θ.)
Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Λάρισα ’88-Αετός Αετολόφου(Γρηγοριάδης Α., Τσατσαρώνης Κ., Κοτούμπας Ν.)
Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Μύτικας Καλυβίων-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου(Ντίνου Φ., Λανάρα Ε., Σούλης Χρ.)
Ελπίς Μεσοχωρίου-Αστραπή Δελερίων(Τσιτσιρίκας Α., Τσιρογιάννης Ι., Χατζάκης Ε.)
Όλυμπος Ολυμπιάδας-Πελασγιώτιδα: δεν διεξάγεται
Νίκη Μιχαήλ-Κοιλάδα(Σπανούλης Β., Μπουρονίκος Μ., Χασιώτης Α.)
Εθνικός Ολύμπου-Κεραυνός Δρυμού(Ζαχαρός Β., Γοργοτσιάς Α., Νάκας Χ.)
Προμηθέας-Χυρετιακός Δομένικου(Λάκης Μ., Θύμιου Π., Ραμάι Σ.)
Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Άρης Διλόφου-Ζωοδόχος Πηγή(Νίτσας Χ., Σουλιώτης Ν., Τζιόλας Θ.)
Χαραυγή-Άγιος Γεώργιος(Κουρδής Κ., Μπιμπή Μ., Παπαγεωργίου Μ.)
Σταυραετός-Αστέρας Νέου Περιβολίου(Κακάνης Ν., Καλισόπουλος Γ., Μπακαγιάννης Χ.)
Δόξα Υπέρειας-Νίκη Κρήνης(Γουδουλάκης Α., Καλέμης Β., Τσιούμας Δ.)
Άρης Χαράς-Μαυροβούνι: δεν διεξάγεται
Ατρόμητος Βαμβακούς-Ακαδημία Πλίτση(Καραμούστος Α., Ζήγρα Ε., Τσούκας Χ.)
Κυριακή 15 Μαρτίου 2015 (11:00)
Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Δόξα Αμυγδαλής-Ακαδημία Ολύμπικ(Διαμαντής Χ., Γκόγκος Η., Νικολάου Α.)
Φλόγα Ευαγγελισμού-Έλαφος(Ντανταλής Α., Μπατάλη Ε., Κάγια Ε.)
Θερμαϊκός Στομίου-Όλυμπος Αιγάνης(Κοντοβασίλης Γ., Κοτρώτσος Δ., Παπαβασιλείου Δ.)
Ποσειδώνας-Ορφέας(Τσιαπλές Σ., Παππάς Κ., Τσολακίδης Χ.)
Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Μελιβοιακός(Κουκούλης Α., Παστάκας Β., Κακάνης Ν.)
Κυριακή 15 Μαρτίου 2015 (15:30)
Α1’ ΕΠΣΛ
Αστέρας Τυρνάβου-Λάρισα 2012(Τσιτσιρίκας Α., Μακρής Κ., Κοντοβασίλης Γ.)
Δόξα Ομορφοχωρίου-Νεάπολη(Κουρδής Κ., Γκρέτσης Β., Ντανταλής Α.)
Κίσσαβος Συκουρίου-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου(Ρεντόπουλος Ι., Καραμπούλας Θ., Μάνος Β.)
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ακαδημία Τυρνάβου(Βλιώρας Λ., Καραγιάννης Χ., Ντίνου Φ.)
Προοδευτική Ανάβρας-Νέες Καρυές(Σάρρος Φ., Καραθάνος Ε., Γεωργίου Α.)
Προοδευτική Βερδικούσιας-Συκέα(Φακής Γ., Κεραμίδας Ν., Νίκζας Α.)
Π.Ο.Ε.-Δόξα Ραχούλας(Τζήλος Α., Αναστασίου Γ., Κομισόπουλος Σ.)
Απόλλων Λάρισας-Δόξα Αργυροπουλίου(Αγγελούλης Χ., Γκανάτσιου Ε., Τσαπράζης Α.)
Αετός Αμυγδαλέας-Δολιχιακός(Γρηγοριάδης Α., Μπουροζίκας Θ., Τσακνάκη Δ.)
Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Διογένης-Ελευθεραί(Κυρίτσης Δ., Νίτσας Χ., Ντούρμα Σ.)
Βούναινα-Ατρόμητοι/Θύελλα(Βασιλός Α., Ζαχαρός Β., Κόκκας Κ.)
Ναρθάκι-Μυραϊκός(Τζιμούρτος Β., Σκέτος Τ., Αθανασούλας Λ.)
Άγιος Θωμάς-Κιλελέρ(Γιάντσης Δ., Αρχοντής Κ., Τσατσαρώνης Κ.)
Ανθούπολη-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων(Δρυστέλλας Α., Τσιτρούλης Θ., Κοντοβασίλης Ν.)
Αναγέννηση Φαρσάλων-Ολυμπιακός Αμπελιάς(Διαμάντης Θ., Τέγος Δ., Μουτζουρούφης Α.)
Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Όλυμπος Καρυάς-Κεραυνός Δένδρων(Ντελέζος Ι., Παραφέστας Δ., Πρακατές Σ.)
Θύελλα Ελάτειας-Λύκοι(Τσιτσανούδης Β., Πατσής Α., Μπούτος Γ.)
Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Καλαρρύτες(Γκαραβέλης Ν., Παλαμίδας Ν., Ντελέζος Θ.)
Ηρακλής Πλατανουλίων-Ροδιακός(Νικολάου Α., Σπανούλης Β., Τσιρογιάννης Ι.)
Βρυότοπος-Ιπποκράτης(Σουλιώτης Ν., Τάνας Ι., Νάκας Χ.)
Όλυμπος Γόννων-Ατρόμητος Δασοχωρίου(Καρδούλας Γ., Μίχος Δ., Μπάρκας Θ.)