Κουλούρια στο Μεγάλο Ελευθεροχώρι

Ισόπαλη και χωρίς τέρματα τελείωσε η αναμέτρηση του 3ου Ομίλου της Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας, ανάμεσα σε Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου και Θύελλα Ελάτειας. Οι δύο ομάδες, παρά τις προσπάθειες για γκολ, δεν κατάφεραν να πετύχουν κάποιο και έτσι έμειναν στο ισόπαλο 0-0, μοιραζόμενες βαθμούς και εντυπώσεις.

Οι γηπεδούχοι απείλησαν με τους Ξεφτέρη και Ηλία Λυμπίκη, ενώ η Ελάτεια, είχε ευκαιρίες με τους Σωτήρη Χατζή και Πάσχο, που έχασε μοναδική ευκαιρία στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, όταν δεν κατάφερε να σκοράρει από πολύ κοντά.

Τέλος, να σημειωθεί ότι οι φιλοξενούμενοι ευχαριστούν το Μεγάλο Ελευθεροχώρι για την φιλοξενία.

Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου(Στέφανος Μπόρας): Γιαννακός, Παππάς, Λυμπίκης Αθ., Τάμπλης, Βαλιάκος Μ., Βαλιάκος Παρ., Λέτσιος, Γεωργάκης, Ξεφτέρης, Λυμπίκης Ηλ., Βαλιάκος Ν.(76’ Παναγιώτου Αθ.).

Θύελλα Ελάτειας(Νίκος Στογιάννης): Μανώλης, Σολωμός, Γεωργαντάς, Γουγουλιάς, Στογιάννης, Κοσμάνος, Πάσχος, Κατσής, Κίτσιος Γ. του Θ.(7’ Μπλιώνας, λ.τ.), Σδράγκας, Κίτσιος Γ.(80’ Βούλγαρης).

Διαιτητής: Γρηγοριάδης Βοηθοί: Λάκης, Κόκκας.