Όλα δύο στον Βρυότοπο

Ισόπαλη και με σκορ 2-2 τελείωσε η αναμέτρηση του 3ου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΛ, ανάμεσα σε Βρυότοπο και Καλαρρύτες. Το παιχνίδι ανάμεσα στις δύο ομάδες, ήταν πολύ καλό και όσοι το παρακολούθησαν χάρηκαν ποδόσφαιρο, αφού είδαν αρκετά γκολ.

Οι φιλοξενούμενοι, άνοιξαν το σκορ μόλις στο 5ο λεπτό, για να απαντήσουν οι γηπεδούχοι στο 35’ με τον Μανδραβέλη, με την μπάλα να βρίσκει πρώτα στο δοκάρι και μετά να καταλήγει στα δίχτυα.

Στο δεύτερο μέρος, ο Βόραδας έβαλε μπροστά τον Βρυότοπο με απευθείας εκτέλεση φάουλ στο 70ο λεπτό, για να ισοφαρίσουν οι φιλοξενούμενοι στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων σε 2-2.

Τέλος, να σημειωθεί, ότι οι φιλοξενούμενοι έμειναν με δέκα παίκτες στο 75ο λεπτό.

Βρυότοπος(Βασίλης Γιοβανόπουλος): Μάνος, Μπιζιώτας, Λιάκος, Γκαμπέτας, Δεληχρήστος, Κανάκης, Δράμης(46’ Σπυρόπουλος), Τσιρόπουλος, Βόραδας, Μανδραβέλης(65’ Νταλακούρας), Φιλιππίδης.