Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα, καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015 (15:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Ακαδημία Τυρνάβου-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου(Σάρρος Φ., Καρδούλας Γ., Τσακνάκης Π.)

Νέες Καρυές-Δόξα Ραχούλας(Κουρδής Κ., Μάνος Β., Μακρής Κ.)

Λάρισα 2012-Αετός Αμυγδαλέας(Κομισόπουλος Σ., Αρχοντής Κ., Καραμπούλας Θ.)

Συκέα-Π.Ο.Ε.(Μπουμαρσόπουλος Α., Παπαδημητρίου Χ., Δεληγιάννη Α.)

Νεάπολη-Κίσσαβος Συκουρίου(Γεωργίου Α., Νίκζας Α., Γκρέτσης Β.)

Δόξα Αργυροπουλίου-Αναγέννηση Καλοχωρίου(Τζήλος Α., Αναστασίου Γ., Φακής Γ.)

Απόλλων Λάρισας-Προοδευτική Ανάβρας(Τσιοφλίκη Α., Γκαρέλης Κ., Καρακώστας Α.)

Δόξα Ομορφοχωρίου-Αστέρας Τυρνάβου(Τσιτσανούδης Β., Ακρίβος Κ., Θωμάς Δ.)

Προοδευτική Βερδικούσιας-Δολιχιακός(Τσιτσιρίκας Α., Μουτζουρούφης Α., Κοντοβασίλης Γ.)

Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Πανιώνιος-Τοξότης(Αγγελούλης Χ., Ντανταλής Α., Καραγιάννης Χρ.)

Σ.Σ.Ραψάνης-Αναγέννηση Πουρναρίου(Ευστρατίου Ε., Πατέτσος Γ., Ζαχαρός Β.)

Ομόνοια-Δήμητρα Αγιάς(Σκέτος Τ., Καλισόπουλος Γ., Κοντοβασίλης Ν.)

Ελευθεριακός-Π.Α.Ο. Καλαμακίου(Γουδουλάκης Α., Γκόγκος Η., Χατζηλιώντας Α.)

Άρης Κουλουρίου-Ολυμπιακός Χειμαδίου(Διαμάντης Θ., Αθανασούλας Λ., Γκανάτσιου Ε.)

Αμπελόκηποι-Δόξα Αρμενίου(Κακάνης Ν., Τσακνάκη Δ., Βασιλός Α.)

Αστέρας Μελισσοχωρίου-Μελία(Γιάντσης Δ., Ντελέζος Ι., Τσιτρούλης Θ.)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Κιλελέρ(Δρυστέλλας Α., Τζιμούρτος Β., Δεληγιάννη Ε.)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Θύελλα Ελάτειας-Ιπποκράτης(Λυτροσυγκούνης Θ., Ντίνου Φ., Δαμασκόπουλος Α.)

Κεραυνός Δένδρων-Βρυότοπος(Καραμούστος Α., Κοτούμπας Δ., Μπιμπή Μ.)

Όλυμπος Γόννων-Λύκοι(Ρεντόπουλος Ι., Καραθάνος Ε., Καραμαγκιόλας Ε.)

Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Λαρισαϊκός(Γκαραβέλης Ν., Τσιρογιάννης Ι., Κόκκας Κ.)

Ηρακλής Πλατανουλίων-Ελασσόνα 2013(Γρηγοριάδης Α., Νάκας Χ., Τάνας Ι.)

Ατρόμητος Δασοχωρίου-Καλαρρύτες(Κορέστης Α., Διαμαντής Χ., Παπαχατζής Α.)

Όλυμπος Καρυάς-Ροδιακός(Σουλιώτης Ν., Πατσής Α., Πρακατές Σ.)

Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 (11:00)

Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Άρης Χαράς-Δόξα Υπέρειας: δεν διεξάγεται

Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων-Σταυραετός(Ρουπέλας Ι., Ντανταλής Α., Μπουρουτζίκας Θ.)

Ζωοδόχος Πηγή-Αστέρας Νέου Περιβολίου(Νάκας Χ., Τάνας Ι., Θύμιου Π.)

Χαραυγή-Ακαδημία Πλίτση(Τσιαπλές Σ., Ευαγγέλου Β., Τσιούμας Δ.)

Μαυροβούνι-Άρης Διλόφου Φαρσάλων(Κουμάρογλου Δ., Ντελέζος Θ., Παπαχατζής Α.)

Νίκη Κρήνης-Ατρόμητος Βαμβακούς(Παλαμίδας Ν., Κοντοβασίλης Ν., Μπακαγιάννης Χ.)

Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 (15:00)

Α’ ΕΠΣΛ
Αετός Μακρυχωρίου-ΑΕΔ Νίκαιας(Κουκούλης Α., Καραμπούλας Θ., Τσαπράζης Α.)

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Φιλοκτήτης Μελιβοίας(Τσιτσανούδης Β., Γκανάτσιου Ε., Μάνος Β.)

Σμόλικας Φαλάνης-Δαμασιακός(Τσιοφλίκη Α., Καρακώστας Α., Γκαρέλης Κ.)

Ηρακλής Χάλκης-Μαχητής Τερψιθέας(Φακής Γ., Καρδούλας Γ., Καραθάνος Ε.)

Αμπελωνιακός-Αχιλλέας Φαρσάλων(Κεραμίδα Ν., Σάρρος Φ., Σουλιώτης Ν.)

Δήμητρα Γιάννουλης-Αστραπή Νέας Πολιτείας(Μαστοροδήμος Χ., Τέγος Α., Τσακνάκης Π.)

Δόξα Βλαχογιαννίου-Φαλανιακός(Κυρίτσης Δ., Νίκζας Α., Δεληγιάννη Ε.)

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Ηρακλής Λάρισας(Γιάντσης Δ., Γεωργίου Α., Ακρίβος Κ.)

Δάφνη Γλαύκης-Κεραυνός Παραποτάμου(Μπουμαρσόπουλος Α., Νατσιούλας Η., Παπαδημητρίου Χ.)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Ναρθάκι-Απόλλων Βρυσιών(Βασιλός Α., Καλέμι Ο., Κακάνης Ν.)

Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Άγιος Θωμάς(Τζιμούρτος Β., Ρεντόπουλος Ι., Τέγος Δ.)

Μυραϊκός-Ανθούπολη(Τσιτρούλης Θ., Παστάκας Β., Μπάρκας Θ.)

Βούναινα-Ελευθεραί(Τσιτσιρίκας Α., Γρηγοριάδης Α., Αρχοντής Κ.)

Διογένης-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων(Διαμαντής Χ., Παραφέστας Δ., Νίτσας Χ.)

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ολυμπιακός Αμπελιάς(Ντελέζος Ι., Γκαραβέλης Ν., Γούλας Ι.)

Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Μελιβοιακός-Φλόγα Ευαγγελισμού(Πατσής Α., Λανάρα Ε., Τσολακίδης Χ.)

Ορφέας-Δόξα Αμυγδαλής(Σπανούλης Β., Μπατάλη Ε., Σούλης Χ.)

Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Ποσειδώνας(Θωμάς Δ., Καλισόπουλος Γ., Γκόγκος Η.)

Αετός Αετολόφου-Θερμαϊκός Στομίου(Κουρδής Κ., Ζαχαρός Β., Χατζάκης Ε.)

Έλαφος-Όλυμπος Αιγάνης(Μουτζουρούφης Α., Τσατσαρώνης Κ., Χασιώτης Α.)

Λάρισα ’88-Ακαδημία Ολύμπικ(Λάκης Μ., Καραμούστος Α., Παπαγεωργίου Μ.)