Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα 0-0

Έχοντας ουσιαστικά από ένα ημίχρονο, οι δυο ομάδες πήραν τον βαθμό της ισοπαλίας, με τους Αγρινιώτες να έχουν τις ευκαιρίες στο πρώτο 45λεπτο και τον Παναιτωλικό στο δεύτερο.

Οι γηπεδούχοι είχαν τον έλεγχο και τις ευκαιρίες στο πρώτο 45λεπτο, ενώ οι φιλοξενούμενοι βελτιώθηκαν αισθητά στο δεύτερο με το τελικό 0-0 να κρίνεται εν πολλοίς δίκαιο αποτέλεσμα.

Παναιτωλικός (Χάβος): Μπρακάλι, Γκαρσία, Κούσας, Μπεχαράνο, Άλβες (88' Βασιλείου), Κάπελ, Γοδόι, Βιγιαφάνιες (69' Μύγας), Μαρτίνες, Εντενγκέλε, Φωτάκης (81' Παπουτσογιαννόπουλος).

ΠΑΣ Γιάννινα (Πετράκης): Βελλίδης, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Ίλιτς (77' Μανιάς), Ριβέρα, Ναδάλες, Τσουκαλάς, Τσάβες (72' Γιάκος), Στρούνα, Κοροβέσης, Γαρουφαλιάς (19' Σκόνδρας).