Ήταν Ατρόμητοι…

Νίκη με σκορ 1-0 πήραν οι Ατρόμητοι/Θύελλα, απέναντι στον Διογένη Λάρισας και προσέθεσαν ακόμα ένα τρίποντο στην προσπάθεια που κάνουν να σώσουν την κατηγορία και να παραμείνουν στον 2ο Όμιλο της Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας του Νομού μας.

Το νεανικό συγκρότημα του Θοδωρή Βουτυρίτσα, κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 25ο λεπτό με τον Κώστα Χατζή να γράφει το 1-0. Από εκεί και πέρα, έχασε 4 κλασικές ευκαιρίες με τον Κωστούλα, μία ευκαιρία με τον Ζιάκα, ενώ είχε και δοκάρι στο 78ο λεπτό.

Από εκεί και πέρα, το σκορ παρέμεινε έτσι μέχρι και το τέλος του παιχνιδιού με τους γηπεδούχους να παίρνουν μια πολύ σημαντική νίκη.

Ατρόμητοι/Θύελλα(Θοδωρής Βουτυρίτσας): Στεφούδης, Νταφόπουλος, Τσάκουλης, Μάρης, Καραδούκας, Τόπης, Σκοτεινιώτης, Χατζής, Ζιάκας, Κωστούλας, Τσιανάκας(80’ Πράπας).