Ο Απόστολος Σημαιάκης από τον σύνδεσμο διαιτητών Χαλκιδικής θα διαιτητεύσει την εντός έδρας αναμέτρηση της ΑΕΛ με την Αναγέννηση Καρδίτσας στο Στάδιο Αλκαζάρ (Σάββατο 03/01, 18:00). Βοηθοί του θα είναι ο Γεώργιος Κελάζογλου επίσης από τον ίδιο σύνδεσμο και ο Σταύρος Σίπκας από το σύνδεσμο Πέλλας. Τέταρτος θα είναι ο Χαράλαμπος Σελεμίδης επίσης από την Ένωση Πέλλας και τέλος παρατηρητής ορίστηκε ο Κωνσταντίνος Τσιλογιάνης από την Ε.Π.Σ. Ημαθίας. Αναλυτικά οι ορισμοί:
1ος όμιλος
Σάββατο 3/1
16.00: Ηρακλής-Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Μπάμπας (Αθηνών), Γκούσαρης (Φωκίδας)
4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Κυριακή 4/1
15.00: Καλλιθέα-Φωστήρας
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Πετρίδης (Χίου)
4ος: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
15.00: Άλιμος-Ερμιονίδα
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Σιδέρης (Αχαΐας), Μεϊντάνας (Αχαΐας)
4ος: Καρυοφύλλης (Πειραιά)
15.00: Παναιγιάλειος-Επισκοπή
Διαιτητής: Σφακιανάκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Πυλαρινός (Ζακύνθου), Πήττας (Ηλείας)
4ος: Κοσικίδης (Αθηνών)
18.00: Παναχαϊκή-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλ/νιας), Διπλάρης (Καρδίτσας)
4ος: Παναγιωτόπουλος (Αιτωλ/νιας)
Πανηλειακός-ΑΕΚ δεν θα διεξαχθεί
2ος όμιλος
Σάββατο 3/1
18.00: ΑΕΛ-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κελαζόγλου (Χαλκιδικής), Σίπκας (Πέλλας)
4ος: Σελεμίδης (Πέλλας)
Κυριακή 4/1
15.00: Λαμία-Αιγινιακός
Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Νενεκούμης (Αργολίδας), Καραγεώργος (Αργολίδας)
4ος: Αντωνίου (Αθηνών)
15.00: Αγροτικός Αστέρας-Ζάκυνθος
Διαιτητής: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Καραμπούλας (Λάρισας), Νατσιούλας (Λάρισας)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
15.00: Φωκικός-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Παπανικολάου (Κορινθίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
15.00: Πιερικός-Εθνικός Σερρών
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Βάντσης (Δράμας), Ρίγκος (Γρεβενών)
4ος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)
16.00: Καλαμαριά-Ηρακλής
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Λαζάρης (Καβάλας), Βασιλόπουλος (Έβρου)
4ος: Κιοτζένης (Ξάνθης)