Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για όλες τις ερασιτεχνικές κατηγορίες, για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014 (15:00)

A’ ΕΠΣΛ

Δόξα Βλαχογιαννίου-Δήμητρα Γιάννουλης(Τσιοφλίκη Α., Παπαδημητρίου Χ., Πατέτσος Γ.)

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Αμπελωνιακός(Τσιτσιρίκας Α., Δεληγιάννη Α., Κοντοβασίλης Γ.)

Κεραυνός Παραποτάμου-Ηρακλής Χάλκης(Ρεντόπουλος Ι., Γκαραβέλης Ν., Αρχοντής Κ.)

Ηρακλής Λάρισας-Σμόλικας Φαλάνης(Κεραμίδας Ν., Αναστασίου Γ., Κομισόπουλος Σ.)

Φαλανιακός-ΠΑΟΛ Αβέρωφ(Φακής Γ., Ακρίβος Κ., Νίκζας Α.)

Αστραπή Νέας Πολιτείας-Αετός Μακρυχωρίου(Τζήλος Α., Γκάγκας Δ., Μάνος Β.)

Αχιλλέας Φαρσάλων-ΑΕΔ Νίκαιας(Ντελέζος Ι., Καραγιάννης Χ., Καρακώστας Α.)

Μαχητής Τερψιθέας-Φιλοκτήτης Μελιβοίας(Γιάντσης Δ., Καρδούλας Γ., Διαμαντής Χ.)

Δάφνη Γλαύκης-Δαμασιακός(Κορέστης Α., Μακρής Κ., Καραμπούλας Θ.)

Α1’ ΕΠΣΛ

Απόλλων Λάρισας-Ακαδημία Τυρνάβου(Κυρίτσης Δ., Λυτροσυγκούνης Θ., Αθανασούλας Λ.)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Ατρόμητος Δασοχωρίου-Θύελλα Ελάτειας(Σουλιώτης Ν., Πρακατές Σ., Τάνας Ι.)

Καλαρρύτες-Ελασσόνα 2013(Γουδουλάκης Α., Καραθάνος Ε., Τέγος Α.)

Όλυμπος Γόννων-Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου(Γεωργίου Α., Καραμούστος Α., Σπανούλης Β.)

Κεραυνός Δένδρων-Ηρακλής Πλατανουλίων(Βασιλός Α., Γκανάτσιου Ε., Τσιρογιάννης Ι.)

Λαρισαϊκός-Ροδιακός(Δρυστέλλας Α., Παραφέστας Δ., Ντανταλής Α.)

Βρυότοπος-Όλυμπος Καρυάς(Ευστρατίου Ε., Μπούτος Γ., Μίχος Δ.)

Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Ζωδόχος Πηγή-Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων(Καραμαγκιόλας Ε., Γκόγκος Η., Καλέμι Ο.)

Ατρόμητος Βαμβακούς-Άρης Χαράς(Κακάνης Ν., Ντίνου Φ., Καλισόπουλος Γ.)

Νίκη Κρίνης-Ακαδημία Πλίτση(Ζαχαρός Β., Τσατσαρώνης Κ., Ρομάι Σ.)

Αστέρας Νέου Περιβολίου-Μαυροβούνι(Γρηγοριάδης Α., Θωμάς Δ., Λανάρα Ε.)

Άρης Διλόφου Φαρσάλων-Δόξα Υπέρειας(Διαμάντης Θ., Κουκούλης Α., Τσιαπλές Σ.)

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου 2014 (11:00)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Βούναινα(Βασιλός Α., Γούλας Ι., Χατζάκης Ε.)

Διογένης-Ναρθάκι(Τσακνάκης Π., Κοντοβασίλης Γ., Τσακνάκη Δ.)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Λύκοι-Ιπποκράτης(Γρηγοριάδης Α., Λάκης Μ., Τέγος Δ.)

Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Θερμαϊκός Στομίου-Λάρισα ‘88(Καραμούστος Α., Τσιτσιρίκας Α., Γκρέτσης Β.)

Έλαφος-Αετός Αετολόφου(Φακής Γ., Σπανούλης Β., Παπαχατζής Α.)

Φλόγα Ευαγγελισμού-Ποσειδώνας(Παλαμίδας Ν., Καλέμι Ο., Κοτούμπας Ν.)

Ορφέας-Ακαδημία Ολύμπικ(Τέγος Α., Κοτρώτσος Δ., Ντελέζος Θ.)

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου 2014 (15:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Αναγέννηση Καλοχωρίου-Κίσσαβος Συκουρίου(Τσιοφλίκη Α., Παπαδημητρίου Χ., Δεληγιάννη Α.)

Προοδευτική Ανάβρας-Π.Ο.Ε.(Μαστοροδήμος Χ., Μακρής Κ., Τσακνάκης Π.)

Αστέρας Τυρνάβου-Αετός Αμυγδαλέας(Δρυστέλλας Α., Πατέτσος Γ., Γούλας Ι.)

Προοδευτική Βερδικούσιας-Δόξα Ραχούλας(Μπουμαρσόπουλος Α., Αναστασίου Γ., Κακάνης Ν.)

Δόξα Ομορφοχωρίου-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου(Κουρδής Κ., Καραμπούλας Θ., Γκαρέλης Κ.)

Δόξα Αργυροπουλίου-Νέες Καρυές(Σουλιώτης Ν., Γκαραβέλης Ν., Ντελέζος Ι.)

Νεάπολη-Λάρισα 2012(Σάρρος Φ., Θωμάς Δ., Βασιλός Α.)

Δολιχιακός-Συκέα(Καραγιάννης Χ., Χήτος Ν., Δήμου Γ.)

Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Αναγέννηση Πουρναρίου-Ομόνοια(Διαμαντής Χ., Κοντοβασίλης Ν., Τσακνάκη Δ.)

Τοξότης-Π.Α.Ο. Καλαμακίου(Κουκούλης Α., Γιάντσης Δ., Τζιμούρτος Β.)

Σ.Σ. Ραψάνης-Πανιώνιος(Τσιτσιρίκας Α., Γκρέτσης Β., Καραμούστος Α.)

Δόξα Αρμενίου-Αστέρας Μελισσοχωρίου(Κεραμίδας Ν., Αρχοντής Κ., Νάκας Χ.)

Ολυμπιακός Χειμαδίου-Μελία(Ρεντόπουλος Ι., Καραμαγκιόλας Ε., Γκόγκος Η.)

Άρης Κουλουρίου-Δήμητρα Αγιάς(Κομισόπουλος Σ., Ζαχαρός Β., Ντελέζος Θ.)

Αμπελόκηποι-Ελευθεριακός(Κοντοβασίλης Γ., Δαμασκόπουλος Α., Κόκκας Κ.)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Μυραϊκός(Τέγος Α., Κοτούμπας Ν., Τσιαπλές Σ.)

Απόλλων Βρυσιών-Ελευθεραί(Γεωργίου Α., Τσατσαρώνης Κ., Τάνας Ι.)

Άγιος Θωμάς-Ατρόμητοι/Θύελλα(Μουτζουρούφης Α., Παραφέστας Δ., Παστάκας Β.)

Κιλελέρ-Ολυμπιακός Αμπελιάς(Καραθάνος Ε., Κοτούμπας Δ., Καλισόπουλος Γ.)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Ανθούπολη(Καρδούλας Γ., Ντίνου Φ., Μίχος Δ.)

Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Δόξα Αμυγδαλής-Χείμαρρος Μαρμαρίνης(Ντανταλής Α., Παπαχατζής Α., Μπούτος Γ.)

Όλυμπος Αιγάνης-Μελιβοιακός(Γουδουλάκης Α., Λάκης Μ., Παλαμίδας Ν.)

Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Σταυραετός-Χαραυγή(Κοντοβασίλης Ν., Χατζάκης Ε., Τέγος Δ.)