Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για όλες τις Ερασιτεχνικές κατηγορίες, όπου υπάρχει αγωνιστική δράση το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014 (15:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Δόξα Αργυροπουλίου-Απόλλων Λάρισας(Μπουμαρσόπουλος Α., Ακρίβος Κ., Γεωργίου Α.)

Νεάπολη-Δόξα Ομορφοχωρίου(Φακής Γ., Καρακώστας Α., Γιάντσης Δ.)

Συκέα-Προοδευτική Βερδικούσιας(Αγγελούλης Χ., Αναστασίου Γ., Χατζηλιώντας Α.)

Λάρισα 2012-Αστέρας Τυρνάβου(Μαστοροδήμος Χ., Μάνος Β., Γρηγοριάδης Α.)

Νέες Καρυές-Προοδευτική Ανάβρας(Κυρίτσης Δ., Παπαδημητρίου Χ., Λυτροσυγκούνης Θ.)

Ακαδημία Τυρνάβου-Αναγέννηση Καλοχωρίου(Κουρδής Κ., Κακάνης Ν., Γκρέτσης Β.)

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Κίσσαβος Συκουρίου(Δρυστέλλας Α., Καραμπούλας Θ., Τσακνάκης Π.)

Δόξα Ραχούλας-Π.Ο.Ε.(Τζήλος Α., Γκαρέλης Κ., Αθανασούλας Λ.)

Δολιχιακός-Αετός Αμυγδαλέας(Βλιώρας Λ., Δεληγιάννη Α., Νατσιούλας Η.)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Σ.Σ. Ραψάνης-Ομόνοια(Κορέστης Α., Καραθάνος Ε., Γκανάτσιου Ε.)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Ατρόμητοι/Θύελλα(Σάρρος Φ., Νάκας Χ., Τάνας Ι.)

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Ηρακλής Πλατανουλίων-Καλαρρύτες(Κομισόπουλος Σ., Νίκζας Α., Καρδούλας Γ.)

Όλυμπος Καρυάς-Όλυμπος Γόννων(Καραμούστος Α., Μπούτος Γ., Παπαχατζής Α.)

Θύελλα Ελάτειας-Κεραυνός Δένδρων(Ευστρατίου Ε., Δήμου Γ., Τσιρογιάννης Ι.)

Ελασσόνα 2013-Λύκοι(Διαμαντής Χ., Γκαραβέλης Ν., Μπόλος Γ.)

Βρυότοπος-Λαρισαϊκός(Χήτος Ν., Ζάχος Θ., Καραγιάννης Χ.)

Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Ατρόμητος Δασοχωρίου(Μακρής Κ., Παραφέστας Δ., Τσακνάκη Δ.)

Γ’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Δόξα Αμυγδαλής-Λάρισα ’88(Βασιλός Α., Ρουπέλας Ι., Πατέτσος Γ.)

Ακαδημία Ολύμπικ-Φλόγα Ευαγγελισμού(Κουμάρογλου Δ., Καραμαγκιόλας Ε., Ντίνου Φ.)

Ορφέας-Αετός Αετολόφου(Γουδουλάκης Α., Γούλας Ι., Κυρατζής Γ.)

Όλυμπος Αιγάνης-Χείμαρρος Μαρμαρίνης(Κοντοβασίλης Γ., Ντανταλής Α., Ρεντόπουλος Ι.)

Θερμαϊκός Στομίου-Ποσειδώνας(Τέγος Α., Λανάρα Ε., Τσιαπλές Σ.)

Έλαφος-Μελιβοιακός(Ζαχαρός Β., Θωμάς Δ., Σπανούλης Β.)

Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014 (11:00)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Άγιος Θωμάς-Ελευθεραί(Ρεντόπουλος Ι., Τάνας Ι., Τσατσαρώνης Κ.)

Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Ολυμπιακός Αμπελιάς(Καραμούστος Α., Ντίνου Φ., Παπαχατζής Α.)

Γ’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Προμηθέας-Πελασγιώτιδα(Διαμάντης Θ., Μίχος Δ., Σπανούλης Β.)

Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014 (13:00)

Γ’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Ακαδημία Πλίτση-Άρης Διλόφου Φαρσάλων(Κομισόπουλος Σ., Τσιρογιάννης Ι., Γκρέτσης Β.)

Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014 (15:00)
Α’ ΕΠΣΛ

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστραπή Νέας Πολιτείας(Βλιώρας Λ., Παπαδημητρίου Χ., Γκαρέλης Κ.)

Μαχητής Τερψιθέας-Φαλανιακός(Τσιτσιρίκας Α., Βασιλός Α., Αρχοντής Κ.)

Δαμασιακός-Ηρακλής Λάρισας(Τζήλος Α., Γεωργίου Α., Αθανασούλας Λ.)

Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Κεραυνός Παραποτάμου(Αγγελούλης Χ., Ζάχος Θ., Νίκζας Α.)

ΑΕΔ Νίκαιας-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων(Κεραμίδας Ν., Κοντοβασίλης Γ., Χήτος Ν.)

Αετός Μακρυχωρίου-Δόξα Βλαχογιαννίου(Δρυστέλλας Α., Καραμπούλας Θ., Τσιτρούλης Θ.)

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Δήμητρα Γιάννουλης(Μαστοροδήμος Χ., Πατέτσος Γ., Χατζηλιώντας Α.)

Σμόλικας Φαλάνης-Αμπελωνιακός(Μπουμαρσόπουλος Α., Νατσιούλας Η., Τέγος Α.)

Δάφνη Γλαύκης-Ηρακλής Χάλκης(Κυρίτσης Δ., Καρακώστας Α., Ακρίβος Κ.)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Αναγέννηση Πουρναρίου-Τοξότης(Γρηγοριάδης Α., Κοτούμπας Ν., Καλισόπουλος Γ.)

Δήμητρα Αγιάς-Ολυμπιακός Χειμαδίου(Σουλιώτης Ν., Λανάρα Ε., Μπόλος Γ.)

Αμπελόκηποι-Μελία(Καραγιάννης Χ., Σπανούλης Β., Κωτσόπουλος Α.)

Αναγέννηση Αρμενίου-Π.Α.Ο. Καλαμακίου(Ντανταλής Α., Κακάνης Ν., Κόκκας Κ.)

Άρης Κουλουρίου-Αστέρας Μελισσοχωρίου(Σάρρος Φ., Τέγος Δ., Καλέμι Ο.)

Πανιώνιος-Ελευθεριακός(Κοτούμπας Δ., Θωμάς Δ., Μπάρκας Θ.)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Απόλλων Βρυσιών(Καρδούλας Γ., Δεληγιάννη Α., Μπούτος Γ.)

Ανθούπολη-Κυψέλη(Κουκούλης Α., Κοντοβασίλης Ν., Κυρατζής Γ.)

Ναρθάκι-Βούναινα(Κουρδής Κ., Καραθάνος Ε., Τέγος Α.)

Διογένης-Μυραϊκός(Γκόγκος Η., Ζαχαρός Β., Παράσχος Α.)

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Ιπποκράτης-Ροδιακός(Ντελέζος Ι., Ρεντόπουλος Ι., Παραφέστας Δ.)

Γ’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Κεραυνός Δρυμού-Αστραπή Δελερίων(Γκαραβέλης Ν., Φακής Γ., Τσιαπλές Σ.)

Νίκη Μιχαήλ-Όλυμπος Ολυμπιάδας(Μουτζουρούφης Α., Ντελέζος Θ., Παλαμίδας Ν.)

Ελπίς Μεσοχωρίου-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου(Καραμαγκιόλας Ε., Δήμου Γ., Διαμάντης Θ.)

Εθνικός Ολύμπου-Κοιλάδα(Νάκας Χ., Γούλας Ι., Παστάκας Β.)

Μύτικας Καλυβίων-Χυρετιακός Δομένικου(Κουμάρογλου Δ., Πρακατές Σ., Ρουπέλας Ι.)