Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα των αγώνων καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 18 και 19 Οκτωβρίου 2014.

Σάββατο 18 Οκτωβρίου 2014 (16:00)

Α’ ΕΠΣΛ

Μαχητής Τερψιθέας-ΑΕΔ Νίκαιας(Δρυστέλλας Α., Καραμπούλας Θ., Ντελέζος Ι.)

(15:30)Αχιλλέας Φαρσάλων-Αετός Μακρυχωρίου(Κεραμίδας Ν., Νατσιούλας Η., Μακρής Κ.)

Αστραπή Νέας Πολιτείας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ(Τσιτσιρίκας Α., Ζάχος Θ., Μάνος Β.)

Φαλανιακός-Σμόλικας Φαλάνης(Μαστοροδήμος Χ., Δήμου Γ., Πατέτσος Γ.)

Ηρακλής Λάρισας-Ηρακλής Χάλκης(Μπουμαρσόπουλος Α., Αναστασίου Γ., Τέγος Α.)

Κεραυνός Παραποτάμου-Αμπελωνιακός(Τζήλος Α., Γκαραβέλης Ν., Καρακώστας Α.)

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Δήμητρα Γιάννουλης(Σουλιώτης Ν., Τσαπράζης Α., Τσακνάκη Δ.)

Δόξα Βλαχογιαννίου-Δάφνη Γλαύκης(Χήτος Ν., Καραγιάννης Χ., Γκρέτσης Β.)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Σ.Σ. Ραψάνης-Άρης Κουλουρίου(Ευστρατίου Ε., Κοτούμπας Δ., Κωτσόπουλος Α.)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Ατρόμητοι/Θύελλα(Βασιλός Α., Στεργίου Γ., Γούλας Ι.)

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Θύελλα Ελάτειας-Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου(Διαμαντής Χ., Γρηγοριάδης Α., Κοντοβασίλης Γ.)

Ηρακλής Πλατανουλίων-Όλυμπος Καρυάς(Γουδουλάκης Α., Αθανασούλας Λ., Φακής Γ.)

Ελασσόνα 2013-Όλυμπος Γόννων(Κουρδής Κ., Κουμάρογλου Δ., Ντίνου Φ.)

Ιπποκράτης-Ατρόμητος Δασοχωρίου(Ντανταλής Α., Ζαχαρός Β., Χατζηλιώντας Α.)

Λαρισαϊκός-Κεραυνός Δένδρων(Ρεντόπουλος Ι., Λυτροσυγκούνης Θ., Μουτζουρούφης Α.)

Ροδιακός-Καλαρρύτες(Γιάντσης Δ., Θωμάς Δ., Λανάρα Ε.)

Γ’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Αετός Αετολόφου-Όλυμπος Αιγάνης(Τάνας Ι., Κακάνης Ν., Παράσχος Α.)

Μελιβοιακός-Δόξα Αμυγδαλής(Νάκας Χ., Ντελέζος Θ., Παπαχατζής Α.)

Λάρισα ’88-Φλόγα Ευαγγελισμού(Κοντοβασίλης Ν., Μπόλος Γ., Παλαμίδας Ν.)

Γ’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Αστραπή Δελερίων-Όλυμπος Ολυμπιάδας(Διαμάντης Θ., Καραμαγκιόλας Ε., Μίχος Δ.)

Γ’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

(15:30)Μαυροβούνι-Ατρόμητος Βαμβακούς(Κυρίτσης Δ., Δεληγιάννη Ε., Γκανάτσιου Ε.)

Ζωοδόχος Πηγή-Νίκη Κρήνης(Καραμούστος Α., Παραφέστας Δ., Μπούτος Γ.)

Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων-Αστέρας Νέου Περιβολίου(Γκόγκος Η., Καλισόπουλος Γ., Τέγος Δ.)

Άρης Χαράς-Σταυραετός Σταυρού(Σκέτος Τ., Κουκούλης Α., Κυρατζής Γ.)

Χαραυγή-Άρης Διλόφου Φαρσάλων(Τέγος Α., Δημήρης Λ., Καλέμι Ο.)

Δόξα Υπέρειας-Ακαδημία Πλίτση(δεν θα διεξαχθεί η αναμέτρηση)

Κυριακή 19 Οκτωβρίου 2014 (11:00)

Α’ ΕΠΣΛ

Δαμασιακός-Φιλοκτήτης Μελιβοίας(Τσιτσιρίκας Α., Νατσιούλας Η., Αναστασίου Γ.)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Αμπελόκηποι-Πανιώνιος(Κακάνης Ν., Σκέτος Τ., Ευστρατίου Ε.)

Δόξα Αρμενίου-Ελευθεριακός(Μουτζουρούφης Α., Ντελέζος Θ., Κωτσόπουλος Α.)

Αναγέννηση Πουρναρίου-Αστέρας Μελισσοχωρίου(Καραμούστος Α., Κοτρώτσος Δ., Κόκκας Κ.)

Ολυμπιακός Χειμαδίου-Ομόνοια(Φακής Γ., Γκόγκος Η., Τσιαπλές Σ.)

Τοξότης-Μελία(Ντελέζος Ι., Νάκας Χ., Μίχος Δ.)

Δήμητρα Αγιάς-Π.Α.Ο. Καλαμακίου(Ακρίβος Κ., Τάνας Ι., Χατζηλιώντας Α.)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Απόλλων Βρυσιών-Ολυμπιακός Αμπελιάς(Σουλιώτης Ν., Διαμαντής Χ., Γούλας Ι.)

Κιλελέρ-Μυραϊκός(Μακρής Κ., Δεληγιάννη Ε., Πρακατές Σ.)

Άγιος Θωμάς-Βούναινα(Βασιλός Α., Κοντοβασίλης Ν., Καλέμης Β.)

Διογένης-Αναγέννηση Φαρσάλων(Κοτούμπας Δ., Ντανταλής Α., Κυρατζής Γ.)

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Βρυότοπος-Λύκοι(Γκρέτσης Β., Γιάντσης Δ., Ρουπέλας Ι.)

Κυριακή 19 Οκτωβρίου 2014 (16:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Συκέα-Νεάπολη(Κυρίτσης Δ., Διαμάντης Θ., Χήτος Ν.)

Λάρισα 2012-Δόξα Αργυροπουλίου(Αγγελούλης Χ., Νίκζας Α., Λυτροσυγκούνης Θ.)

Νέες Καρυές-Απόλλων Λάρισας(Μαστοροδήμος Χ., Αναστασίου Γ., Γιάντσης Δ.)

Ακαδημία Τυρνάβου-Δόξα Ομορφοχωρίου(Καραγιάννης Χ., Γκαρέλης Κ., Τσακνάκη Δ.)

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Προοδευτική Βερδικούσιας(Γρηγοριάδης Α., Πατέτσος Γ., Αθανασούλας Λ.)

Δόξα Ραχούλας-Αστέρας Τυρνάβου(Σάρρος Φ., Καραμπούλας Θ., Σουλιώτης Ν.)

Αετός Αμυγδαλέας-Προοδευτική Ανάβρας(Τσιτσανούδης Β., Ακρίβος Κ., Δήμου Γ.)

Π.Ο.Ε.-Αναγέννηση Καλοχωρίου(Μπουμαρσόπουλος Α., Στεργίου Γ., Ευστρατίου Ε.)

Δολιχιακός-Κίσσαβος Συκουρίου(Τζήλος Α., Γκρέτσης Β., Ρεντόπουλος Ι.)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Ανθούπολη-Ελευθεραί(Κεραμίδας Ν., Παραφέστας Δ., Σπανούλης Β.)

Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Ναρθάκι(Δρυστέλλας Α., Θωμάς Δ., Φακής Γ.)

Γ’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Ποσειδώνας-Ακαδημία Ολύμπικ(Λυτροσυγκούνης Θ., Μπόλος Γ., Νίκζας Α.)

Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Θερμαϊκός Στομίου(Γκαραβέλης Ν., Καλέμι Ο., Ρουπέλας Ι.)

Έλαφος-Ορφέας(Κουμάρογλου Δ., Τέγος Δ., Τσιρογιάννης Ι.)

Γ’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Κοιλάδα-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου(Κουκούλης Α., Γκανάτσιου Ε., Παλαμίδας Ν.)

Κεραυνός Δρυμού-Χυρετιακός Δομένικου(Κουρδής Κ., Παράσχος Α., Τέγος Α.)

Ελπίς Μεσοχωρίου-Προμηθέας(Ζαχαρός Β., Παπαχατζής Α., Παστάκας Β.)

Εθνικός Ολύμπου-Νίκη Μιχαήλ(Ντίνου Φ., Καραμούστος Α., Παπαδούλης Κ.)

Μύτικας Καλυβίων-Πελασγιώτιδα(Καραμαγκιόλας Ε., Λανάρα Ε., Κοτούμπας Ν.)