Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα των αγώνων καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 11 και 12 Οκτωβρίου 2014.

Σάββατο 11 Οκτωβρίου 2014 (16:00)

Α’ ΕΠΣΛ

Αμπελωνιακός-Φαλανιακός(Μπουμαρσόπουλος Α., Καραμπούλας Θ., Νατσιούλας Η.)

Σμόλικας Φαλάνης-Αχιλλέας Φαρσάλων(Τσιτσανούδης Β., Μάνος Β., Αρχοντής Κ.)

Α1’ ΕΠΣΛ

Συκέα-Λάρισα 2012(Τσιοφλίκη Α., Καρακώστας Α., Γκρέτσης Β.)

Νεάπολη-Νέες Καρυές(Γρηγοριάδης Α., Τσακνάκη Δ., Διαμάντης Θ.)

Δόξα Αργυροπουλίου-Ακαδημία Τυρνάβου(Σάρρος Φ., Κεραμίδας Ν., Διαμαντής Ν.)

Απόλλων Λάρισας-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου(Τσιτσιρίκας Α., Ζάχος Θ., Καραγιάννης Χρ.)

Δόξα Ομορφοχωρίου-Δόξα Ραχούλα(Δρυστέλλας Αθ., Ζαχαρός Β., Ρεντόπουλος Ι.)

Προοδευτική Βερδικούσιας-Αετός Αμυγδαλέας(Κορέστης Α., Γκαρέλης Κ., Λυτροσυγκούνης Θ.)

Αστέρας Τυρνάβου-Π.Ο.Ε.(Αγγελούλης Χρ., Παπαδημητρίου Χρ., Ντούρμα Σ.)

Προοδευτική Ανάβρας-Κίσσαβος Συκουρίου(Γκάγκας Δ., Νίκζας Αχ., Τσακνάκης Π.)

Αναγέννηση Καλοχωρίου-Δολιχιακός(Σουλιώτης Ν., Αναστασίου Γ., Χήτος Ν.)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Άρης Κουλουρίου-Δόξα Αρμενίου(Ντελέζος Ι., Βασιλός Αθ., Δαμασκόπουλος Αθ.)

Πανιώνιος-Αναγέννηση Πουρναρίου(Γουδουλάκης Αθ., Κοτούμπας Δ., Κοντοβασίλης Ν.)

Ελευθεριακός-Ολυμπιακός Χειμαδίου(Γκαραβέλης Ν., Στεργίου Γ., Καραμαγκιόλας Ευ.)

Αστήρ Μελισσοχωρίου-Τοξότης(Τσιτρούλης Θ., Αθανασούλας Λ., Γκόγκος Η.)

Ομόνοια-Π.Α.Ο. Καλαμακίου(Γιάντσης Δ., Καρδούλας Γ., Γούλας Ι.)

Μελία-Δήμητρα Αγιάς(Ντανταλής Α., Κοτρώτσος Δ., Κουμάρογλου Δ.)

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Όλυμπος Καρυάς-Ιπποκράτης(Κυρίτσης Δ., Δεληγιάννη Ε., Καλέμι Ο.)

Γ’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Ακαδημία Ολύμπικ-Λάρισα ‘88(Κοντοβασίλης Γ., Τέγος Α., Μπούτος Γ.)

Ποσειδών Λάρισας-Χείμαρρος Μαρμαρίνης(Ευστρατίου Ευ., Γκανάτσιου Ε., Λάκης Μ.)

Φλόγα Ευαγγελισμού-Μελιβοιακός(Φακής Γ., Κακάνης Ν., Κυρατζής Γ.)

Γ’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Πελασγιώτιδα-Εθνικός Ολύμπου(Κουρδής Κ., Θωμάς Δ., Παλαμίδας Ν.)

Όλυμπος Ολυμπιάδας-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου(Καραμούστος Α., Παραφέστας Δ., Παράσχος Α.)

Χυρετιακός Δομένικου-Κοιλάδα(Ντίνου Φ., Λανάρα Ε., Μίχος Δ.)

Κυριακή 12 Οκτωβρίου 2014 (11:00)

Γ’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Δόξα Υπέρειας-Άρης Χαρας(Μουτζουρούφης Α., Σπανούλης Β., Κοτούμπας Ν.)

Άρης Διλόφου Φαρσάλων-Μαυροβούνι(Βασιλός Α., Τέγος Δ., Δαμασκόπουλος Α.)

Σταυραετός Σταυρού-Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων(Τσακνάκης Π., Πρακατές Σ., Κωτσόπουλος Α.)

Ατρόμητος Βαμβακούς-Νίκη Κρήνης(Ντελέζος Ι., Μητσάκης Π., Τσιρογιάννης Ι.)

Αστέρας Νέου Περιβολίου-Ζωοδόχος Πηγή(Κουμάρογλου Δ., Τσιαπλές Σ., Παπαχατζής Α.)

(13:00)Ακαδημία Πλίτση-Χαραυγή(Νάκας Χ., Καραμαγκιόλας Ευ., Δημήρης Λ.)

Κυριακή 12 Οκτωβρίου 2014 (16:00)

Α’ ΕΠΣΛ

ΑΕΔ Νίκαιας-Φιλοκτήτης Μελιβοίας(Χήτος Ν., Αναστασίου Γ., Μακρής Κ.)

Αετός Μακρυχωρίου-Δαμασιακός(Σουλιώτης Ν., Τσαπράζης Α., Λυτροσυγκούνης Θ.)

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Μαχητής Τερψιθέας(Μπουμαρσόπουλος Α., Αγγελούλης Χ., Στεργίου Γ.)

Ηρακλής Χάλκης-Αστραπή Νέας Πολιτείας(Μαστοροδήμος Χ., Νατσιούλας Η., Καραμπούλας Θ.)

Δήμητρα Γιάννουλης-Ηρακλής Λάρισας(Τσιτσανούδης Β., Γκάγκας Δ., Γκαρέλης Κ.)

Δόξα Βλαχογιαννίου-Κεραυνός Παραποτάμου(Τσιτσιρίκας Α., Δήμου Γ., Πατέτσος Γ.)

Δάφνη Γλαύκης-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων(Κουρδής Κ., Μάνος Β., Ζάχος Θ.)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Σ.Σ. Ραψάνης-Αμπελόκηποι(Ρεντόπουλος Ι., Ζαχαρός Β., Κοντοβασίλης Ν.)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Διογένης-Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων(Τάνας Ι., Νάκας Χ., Κοτρώτσος Δ.)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Άγιος Θωμάς(Κεραμίδας Ν., Αρχοντής Κ., Κοντοβασίλης Γ.)

Ναρθάκι-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων(Γρηγοριάδης Α., Ντούρμα Σ., Μίχος Δ.)

Βούναινα-Κιλελέρ(Δρυστέλλας Α., Αθανασούλας Λ., Τσιτρούλης Θ.)

Ατρόμητοι/Θύελλα-Απόλλων Βρυσιών(Καραγιάννης Χρ., Τσακνάκη Δ., Μουτζουρούφης Αθ.)

Μυραϊκός-Ελευθεραί(Σάρρος Φ., Γούλας Ι., Ντίνου Φ.)

Ολυμπιακός Αμπελιάς-Ανθούπολη(Σκέτος Τ., Δεληγιάννη Ε., Καλέμι Ο.)

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Κεραυνός Δένδρων-Λύκοι(Κοτούμπας Δ., Κυρίτσης Δ., Κυρατζής Γ.)

Ατρόμητος Δασοχωρίου-Ροδιακός(Κακάνης Ν., Κοτούμπας Ν., Κωνσταντίνου Α.)

Όλυμπος Γόννων-Λαρισαϊκός(Κορέστης Α., Ντανταλής Α., Ντελέζος Θ.)

Καλαρρύτες-Βρυότοπος(Φακής Γ., Παστάκας Β., Μπούτος Γ.)

Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Ελασσόνα 2013(Διαμάντης Θ., Γιάντσης Δ., Γκαραβέλης Ν.)

Θύελλα Ελάτειας-Ηρακλής Πλατανουλίων(Τέγος Α., Κωτσόπουλος Α., Παπαχατζής Α.)

Γ’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Θερμαϊκός Στομίου-Αετός Αετολόφου(Γκρέτσης Β., Καραμούστος Α., Λανάρα Ε.)

Δόξα Αμυγδαλής-Ορφέας Λάρισας(Κουκούλης Α., Παράσχος Α., Σπανούλης Β.)

Όλυμπος Αιγάνης-Έλαφος Αγιάς(Καρδούλας Γ., Λάκης Μ., Μπόλος Γ.)

Γ’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Μύτικας Καλυβίων-Ελπίς Μεσοχωρίου(Διαμαντής Χ., Τέγος Α., Παλαμίδας Ν.)

Νίκη Μιχαήλ-Αστραπή Δελερίων(Ρουπέλας Ι., Καραγιάννης Ν., Τσιαπλές Σ.)

Προμηθέας-Κεραυνός Δρυμού(Γκόγκος Η., Καλισόπουλος Γ., Τσιρογιάννης Ι.)