Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα των αγώνων καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 27 και 28 Σεπτεμβρίου 2014.

Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου 2014(16:30)

Α’ ΕΠΣΛ

ΑΕΔ Νίκαιας-Αετός Μακρυχωρίου(Γρηγοριάδης Αν., Ντούρμα Σ., Κοτούμπας Δ.)

Φιλοκτήτης Μελιβοίας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ(Κορέστης Αντ., Χατζηλιώντας Α., Στεργίου Γ.)

Δαμασιακός-Σμόλικας Φαλάνης(Βλιώρας Λ., Νίκζας Αχ., Πατέτσος Γ.)

Μαχητής Τερψιθέας-Ηρακλής Χάλκης(Καραγιάννης Χρ., Λυτροσυγκούνης Θ., Γκρέτσης Β.)

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αμπελωνιακός(Τζήλος Αθ., Παπαδημητρίου Χρ., Αναστασίου Γ.)

Αστραπή Νέας Πολιτείας-Δήμητρα Γιάννουλης(Μπουμαρσόπουλος Α., Ζάχος Θ., Ακρίβος Κ.)

Φαλανιακός-Δόξα Βλαχογιαννίου(Αγγελούλης Χρ., Τσαπράζης Α., Δήμου Γ.)

Κεραυνός Παραποτάμου-Δάφνη Γλαύκης(Δρυστέλλας Αθ., Γκαρέλης Κ., Μακρής Κ.)

Α1’ ΕΠΣΛ

Δόξα Ραχούλας-Δόξα Αργυροπουλίου(Χήτος Ν., Καρακώστας Απ., Τσακνάκη Δ.)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Αναγέννηση Πουρναρίου-Σ.Σ. Ραψάνης(Σουλιώτης Ν., Γουδουλάκης Αθ., Γούλας Ι.)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Ανθούπολη-Μυραϊκός(Ντελέζος Ι., Ρεντόπουλος Ι., Αθανασούλας Λ.)

Άγιος Θωμάς-Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Β’)(Φακής Γ., Γιάντσης Δ., Γκαραβέλης Ν.)

Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Διογένης(Σάρρος Φ., Κυρατζής Γ., Πρακατές Σ.)

Κιλελέρ-Αναγέννηση Φαρσάλων(Βασιλός Αθ., Γκόγκος Η., Διαμαντής Χ.)

Απόλλων Βρυσιών-Ναρθάκι(Κουρδής Κ., Κοτούμπας Ν., Μπούτος Γ.)

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Βρυότοπος-Κεραυνός Δένδρων(Κεραμίδας Ν., Ντανταλής Αρ., Καλέμης Β.)

Ελασσόνα 2013-Ηρακλής Πλατανουλίων(Διαμάντης Θ., Καρδούλας Γ., Καραθάνος Ευ.)

Λύκοι Λάρισας-Όλυμπος Γόννων(Κοντοβασίλης Γ., Ζαχαρός Β., Δεληγιάννη Ε.)

Λαρισαϊκός-Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου(Κυρίτσης Δ., Καραμαγκιόλας Ευ., Μουτζουρούφης Αθ.)

Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου 2014(16:30)

Α’ ΕΠΣΛ

Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων(Τσακνάκης Π., Νατσιούλας Η., Αναστασίου Γ.)

Α1’ ΕΠΣΛ

Νέες Καρυές-Λάρισα 2012(Γρηγοριάδης Αν., Γκρέτσης Β., Λάκης Μ.)

Ακαδημία Τυρνάβου-Συκέα(Τσιτσιρίκας Α., Μακρής Κ., Στεργίου Γ.)

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Νεάπολη(Βλιώρας Λ., Χατζηλιώντας Α., Νάκας Χρ.)

Αετός Αμυγδαλέας-Απόλλων Λάρισας(Τζήλος Αθ., Γκαρέλης Κ., Νίκζας Αχ.)

Π.Ο.Ε.-Δόξα Ομορφοχωρίου(Σκέτος Τ., Αρχοντής Κ., Πατέτσος Γ.)

Κίσσαβος Συκουρίου-Προοδευτική Βερδικούσιας(Χήτος Ν., Καραμπούλας Θ., Κυρίτσης Δ.)

Αναγέννηση Καλοχωρίου-Αστέρας Τυρνάβου(Βασιλός Αθ., Καραθάνος Ευ., Κουμάρογλου Δ.)

Δολιχιακός-Προοδευτική Ανάβρας(Γιάντσης Δ., Δεληγιάννη Αλ., Καρακώστας Απ.)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Δόξα Αρμενίου-Αμπελόκηποι(Γκαραβέλης Ν., Τάνας Ι., Κοντοβασίλης Ν.)

Δήμητρα Αγιάς-Ομόνοια(Ευστρατίου Ευ., Αθανασούλας Λ., Τσακνάκη Δ.)

Ολυμπιακός Χειμαδίου-Άρης Κουλουρίου(Ντελέζος Ι., Ζάχος Θ., Παραφέστας Δ.)

Τοξότης-Πανιώνιος(Κομισόπουλος Σ., Δήμου Γ., Παλαμίδας Ν.)

Π.Α.Ο. Καλαμακίου-Ελευθεριακός(Μπουμαρσόπουλος Α., Τσιτρούλης Θ., Σουλιώτης Ν.)

Μελία-Αστέρας Μελισσοχωρίου(Κεραμίδας Ν., Κουκούλης Α., Παράσχος Α.)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Ελευθεραί-Βούναινα(Κορέστης Αντ., Μουτζουρούφης Αθ., Σπανούλης Β.)

Ολυμπιακός Αμπελιάς-Ατρόμητοι/Θύελλα(Δρυστέλλας Αθ., Τέγος Δ., Στεργιακούλης Κ.)

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Ιπποκράτης-Θύελλα Ελάτειας(Κακάνης Ν., Ντίνου Φ., Μίχος Δ.)

Ροδιακός-Όλυμπος Καρυάς(Ντανταλής Αρ., Καλέμι Ο., Γκανάτσιου Ευ.)

Καλαρρύτες-Ατρόμητος Δασοχωρίου(Καραμούστος Α., Καλισόπουλος Γ., Χατζάκης Ε.)