Βαθμολογία

Πρόγραμμα διμήνου από τη Σούπερ Λίγκα

Το πλήρες πρόγραμμα των επόμενων έξι αγωνιστικών από την επανέναρξη του πρωταθλήματος μετά τη διακοπή ως και το τέλος Οκτωβρίου ανακοίνωσε η Σούπερ Λίγκα. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

3η Αγωνιστική

Σάββατο 13/09/2014

16:00: Βέροια – Κέρκυρα

18:15: ΠΑΟΚ – Νίκη Βόλου

20:30: Ολυμπιακός – ΟΦΗ

Κυριακή 14/09/2014

16:00: Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης

18:15: Ατρόμητος - Παναιτωλικός

18:15: Λεβαδειακός – Πανθρακικός

18:15: ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη

20:30: Καλλονή – Παναθηναϊκός

Δευτέρα 15/09/2014

19:30: Εργοτέλης – Πλατανιάς

4η Αγωνιστική

Σάββατο 20/09/2014

16:00: Ξάνθη – Λεβαδειακός

18:15: ΟΦΗ – Ατρόμητος

20:30: Ολυμπιακός – Βέροια

Κυριακή 21/09/2014

16:00: Αστέρας Τρίπολης – Καλλονή

18:15: Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα

18:15: Νίκη Βόλου – Εργοτέλης

18:15: Πανθρακικός – Πανιώνιος

20:30: Πλατανιάς – Παναθηναϊκός

Δευτέρα 22/09/2014

19:30: Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

5η Αγωνιστική

Σάββατο 27/09/2014

16:00: Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης

18:15: Πανιώνιος – Ξάνθη

20:30: Ατρόμητος – Ολυμπιακός

Κυριακή 28/09/2014

16:00: Παναθηναϊκός – Νίκη Βόλου

18:15: Βέροια – ΠΑΣ Γιάννινα

18:15: Εργοτέλης – Παναιτωλικός

18:15: Λεβαδειακός – Κέρκυρα

20:30: ΠΑΟΚ – ΟΦΗ

Δευτέρα 29/9/2014

19:30: Καλλονή – Πανθρακικός

6η Αγωνιστική

Σάββατο 04/10/2014

16:00: Κέρκυρα – Πανιώνιος

18:15: Ξάνθη – Καλλονή

20:30: ΟΦΗ – Εργοτέλης

Κυριακή 05/10/2014

16:00: Ατρόμητος – Βέροια

18:15: Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

18:15: Πανθρακικός – Πλατανιάς

18:15: ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός

20:30: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

Δευτέρα 06/10/2014

19:30: Νίκη Βόλου – Αστέρας Τρίπολης

7η Αγωνιστική

Σάββατο 18/10/2014

16:00: Νίκη Βόλου – Πανθρακικός

18:15: Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

20:30: Εργοτέλης – Ολυμπιακός

Κυριακή 19/10/2014

16:00: Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

18:15: Βέροια – Λεβαδειακός

18:15: Καλλονή – Κέρκυρα

18:15: Πλατανιάς – Ξάνθη

20:30: ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

Δευτέρα 20/10/2014

19:30: Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα

8η Αγωνιστική

Σάββατο 25/10/2014

15:00: ΠΑΣ Γιάννινα – Καλλονή

17:15: Λεβαδειακός – Πανιώνιος

19:30: Ατρόμητος – Εργοτέλης

Κυριακή 26/10/2014

15:00: ΠΑΟΚ – Βέροια

17:15: Κέρκυρα – Πλατανιάς

17:15: Παναιτωλικός – Πανθρακικός

17:15: Ξάνθη – Νίκη Βόλου

19:30: Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

Δευτέρα 27/10/2014

19:30: ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης