Στον τελικό του παιδικού οι Ατρόμητοι

Στον τελικό του παιδικού πρωταθλήματος προκρίθηκε η Ακαδημία των Ατρομήτων καθώς επικράτησε στον χθεσινό ημιτελικό της ΑΕΛ με 4-0. Ο αγώνας διεξήχθη στο γήπεδο της Τερψιθέας με τους Ατρόμητους  να προηγούνται στο πρώτο ημίχρονο με τέρμα του Γερακίνη. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα της ΑΕΛ προσπάθησε να φτάσει στην ισοφάριση όμως ο νεαρός Δημήτρης Ζιάκας εντυπωσίασε σε ακόμα ένα αγώνα και  έδειξε οτι το μέλλον του ανήκει καθώς πέτυχε τρία τέρματα και οδήγησε τους Ατρόμητους στον τελικό του παιδικού πρωταθλήματος όπου θα αντιμετωπίσουν την Ακαδημία της Νίκης Μιχαήλ το Σάββατο στις 18.30 στο Στάδιο Αλκαζάρ σε μια γιορτή της ΕΠΣΛ για τα πρωταθλήματα υποδομών.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Τηλέμαχος Ζιάκας): Τσατσάρας,Μαργκάς,Τσουμάνης,Καραδούκας, Μωυσιάδης, Σουλιώτης,Τόπης, Γούτας, Πινακάς, Ζιάκας Δ., Γερακίνης. Αγωνίστηκαν και οι Ζιάκας Γ., Καραούλας και Γερογιάννης.