Βαθμολογία

63 οι γυναίκες στο ψηφοδέλτιο του Τζανακούλη

Στο πάρκο Χατζηχαλάρ παρουσίασε την Τρίτη (22/4) το βράδυ ο συνδυασμός «Λάρισα Πόλη» του δημάρχου Λαρισαίων κ. Κώστα Τζανακούλη τις γυναίκες που θα είναι υποψήφιες.

Στην ομιλία του τόνισε πως οι γυναίκες είναι εκείνες που πιάνουν την λεπτομέρεια στα τεκταινόμενα. Έτσι λοιπόν ο ίδιος δίνει πολύ μεγάλη βαρύτητα και πάντοτε ξεκινάει με την παρουσίαση των γυναικών. Ο αριθμός είναι εκείνος που κάνει την διαφορά, μιας και είναι 63 από όλους τους κλάδους.

Στο τέλος της ομιλίας του ανέφερε πως το γεγονός ότι βρίσκεται τέσσερις τετραετίες στη θέση του δημάρχου της Λάρισας σημαίνει πως ο κόσμος τον εμπιστεύεται για το έργο που προσφέρει. Ευχήθηκε σε όλες τις υποψηφίους καλή επιτυχία.

Οι υποψήφιες

1.ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΝΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ      
2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ      
3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ      
4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ      
5. ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ      
6. ΒΛΑΧΟΥ ΟΛΓΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΡΟΦΙΜΩΝ   
7. ΒΟΥΤΣΙΛΑ-ΣΚΥΦΤΑ ΕΛΛΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ-ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ      
8. ΓΕΜΤΟΥ ΦΑΝΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ-ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ      
9. ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ (ΕΡΗ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ      
10. ΓΚΟΝΤΙΝΑΚΟΥ-ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝ.ΕΡΥΘΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ      
11. ΓΚΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ      
12. ΓΚΟΥΡΑΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΡΙΑ-ΓΡΑΦΙΣΤΡΙΑ   
13. ΓΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ      
14. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ-ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ  -  ΠΡOΕΔΡΟΣ  ΣΥΛ.ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 23ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ      
15. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΔ.ΥΠΑΛ/ΛΟΣ-ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ      
16. ΖΑΓΡΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛ/ΛΟΣ      
17. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ(ΑΝΝΥ) ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ      
18. ΚΑΛΟΤΡΑΠΕΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΡΙΑ-ΑΝΑΛΥΤΡΙΑ Η/Υ      
19. ΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ      
20. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ      
21. ΚΟΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ      
22. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΠΑΣΚΕΤ      
23. ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΩ ΟΙΚΙΑΚΑ      
24. ΚΩΣΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ      
25. ΛΕΒΙΔΙΩΤΗ ΝΙΚΗ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ      
26 ΛΕΝΤΖΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΕΥΑΝΘΙΑ) ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ      
27. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ(ΚΟΝΝΗ)    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ      
28.ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΘ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ      
29. ΛΥΚΟΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ      
30. ΛΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ      
31. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΙΑΚΑ      
32. ΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ      
33.ΜΕΧΤΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ      
34. ΜΗΝΑ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ      
35. ΜΗΤΡΑΚΟΥ - ΠΡΑΝΤΣΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ      
36. ΜΟΚΑ ΦΑΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ      
37. ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ-ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ      
38. ΜΠΑΝΙΟΥ (ΜΕΝΗ) ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ      
39. ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ-ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ      
40. ΝΑΝΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΚΑ-ΜΗΤΕΡΑ 3 ΠΑΙΔΙΩΝ      
41. ΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΟΣ      
42. ΝΑΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ      
43. ΝΤΑΒΑΡΗ-ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΝΙΚΗ ΙΑΤΡΟΣ      
44. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΘ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ      
45. ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ-ΚΑΘ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ      
46. ΝΤΟΥΜΟΥ ΒΙΚΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΥΠΑΛ/ΛΟΣ       
47. ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΠΡ.ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ      
48. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ      
49. ΠΑΛΙΟΤΖΗΚΑ ΒΑΙΑ ΥΠΑΛ/ΛΟΣ ΙΚΑ ΕΤΑΜ-ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ      
50. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ      
51. ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΥΠΑΛ/ΛΟΣ      
52. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ - ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΔΑ ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ- ΟΙΚΙΑΚΑ      
53. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΝΤΑ) ΚΑΘ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ-ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΤΗΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ   
54. ΣΟΥΪΚΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΣΑ) ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ      
55. ΣΟΥΡΛΑ-ΣΚΑΡΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ      
56. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΟΛ.ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΩΝ ΕΚΠΟΜΠΩΝ      
57. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΖΩΗ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ      
58. ΤΖΑΝΑΡΑ-ΠΑΠΠΑ ΕΥΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ      
59. ΤΟΥΡΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΟΙΚΙΑΚΑ      
60. ΤΣΑΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ      
61. ΤΣΑΡΟΥΧΑ- ΓΑΛΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛ/ΛΟΣ   
62.ΤΣΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ ΣΕΒΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛ/ΛΟΣ      
63. ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ