Βαθμολογία

Ο Σέζος στο παιχνίδι του Τυρνάβου

Η ΚΕΔ ΕΠΟ ανακοίνωσε το απόγευμα της Τετάρτης (5/3) τους διαιτητές και τους βοηθούς τους που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 23ης αγωνιστικής για τον Νότιο και τον Βόρειο Όμιλο της Β’ Εθνικής. Αναλυτικά:

Bόρειος όμιλος

Παρασκευή (7/3)
15.00 Ζάκυνθος - Κέρκυρα
Διαιτητής: Ρούσσος - Μπεκερτζής (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Παπαδήμας, Μεσσήνης (Αχαΐας)
4ος: Κούλης (Ηλείας)

Κυριακή (9/3)
15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός
Διαιτητής: Καρυοφύλλης (Πειραιά)
Βοηθοί: Σγάντζος, Σινιοράκης (Πειραιά)
4ος: Σωσώνης (Φθιώτιδας)

15.00 Βατανιακός - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Κωτούλας, Σάββας (Σερρών)
4ος: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)

15.00 Νίκη Βόλου - Πιερικός
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Κεντζιόπουλος (Καστοριάς)
4ος: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)

15.00 Δόξα Δράμας - Εθνικός Γαζώρου
Διαιτητής: Καραλιόλιος (Γρεβενών)
Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Μανάκης (Θράκης)
4ος: Κυριαζίδης (Έβρου)

15.00 Καβάλα - Τύρναβος
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Πεντσερετζής (Κιλκίς), Τσαγγάρη (Μακεδονίας)
4ος: Μηλιάδης (Μακεδονίας)

Δευτέρα (10/3)
18.00 Ηρακλής - Απόλλων Καλαμαριάς
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Νατσιούλας (Λάρισας)
4ος: Αναστασίου (Λάρισας)

Νότιος όμιλος

Κυριακή (9/3)

15.00: Ηρακλής Ψαχνών - Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Δόσης, Ντάλλας (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

15.00 Καλλιθέα - Γλυφάδα
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Μπαλιάκα (Λέσβου)
4ος: Γαβρίλης (Αθηνών)

15.00 Φωστήρας - Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Διαμάντης, Τσιμπρίδης (Σάμου)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)

15.00 ΑΟ Χανιά - Βύζας Μεγάρων
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μπετσόγλου, Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)

15.00 Φωκικός - Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Κωνσταντάκης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Σπανός, Αναγνωστόπουλος (Αχαΐας)
4ος: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

18.00 Επισκοπή - Παναχαϊκή
Διαιτητής: Μάστακας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Περικλείδης, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

Δευτέρα (10/3)
16.00 Παναιγιάλειος - Πανηλειακός
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κατσικογιάννης, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Κέκελος (Αιτωλοακαρνανίας)