Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ την Τετάρτη (12/2) οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 20ής αγωνιστικής στον νότιο και τον βόρειο όμιλο του Πρωταθλήματος της Β' Εθνικής. Αναλυτικά:
Βόρειος όμιλος
Παρασκευή (14/2)
18:00 Καβάλα-Βατανιακός (OTE TV)
Διαιτητής: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Βαφειάδης, Διπλάρης (Καρδίτσας)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)
Κυριακή (16/2)
15:00 Πιερικός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Τερετίδης (Καβάλας)
Βοηθοί: Λάζαρης (Καβάλας), Πεντσερέτζης (Κιλκίς)
4ος: Σέζος (Κιλκίς)
15:00 Εθνικός Γαζώρου-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Διαιτητής: Μάστακας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Περικλείδης, Τσαγγάρη (Μακεδονίας)
4ος: Λυμπούδης (Μακεδονίας)
15:00 Τύρναβος-Αιγινιακός
Διαιτητής: Κιοτζένης (Καβάλας)
Βοηθοί: Ναλμπάντης, Λιώλιας (Κιλκίς)
4ος: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)
15:00 Δόξα Δράμας-Ηρακλής
Διαιτητής: Κοεμτζίδης (Πιερίας)
Βοηθοί: Κύφος, Καραμπούλας (Πιερίας)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)
15:00 Ζάκυνθος-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Τζαφόλιας, Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Νικολόπουλος (Μεσσηνίας)
Δευτέρα (17/2)
16:00 Κέρκυρα-Απόλλων Καλαμαριάς (OTE TV)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος: Ρούσος – Μπεκέρτζης (Πρέβεζας)
Νότιος όμιλος
Σάββατο (15/2)
15:00 Επισκοπή-Καλλιθέα
Διαιτητής: Καρυοφύλλης (Πειραιά)
Βοηθοί: Ζησιμόπουλος, Σινιοράκης (Πειραιά)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Κυριακή (16/2)
15:00 Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Γλυφάδας
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Σγάντσος, Κοτζαμανίδης (Πειραιά)
4ος: Μάλαμας (Ανατολικής Αττικής)
15:00 Αχαρναϊκός-Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Κυριακόπουλος, Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
15:00 Φωκικός-Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρεντάς, Νιώτη (Τρικάλων)
4ος: Φώτης (Εύβοιας)
15:00 Χανιά-Φωστήρας
Διαιτητής: Κωνσταντάκης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Γκαβέρας, Σιδέρης (Αχαΐας)
4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
18:00 Παναχαϊκή-Πανηλειακός (OTE TV)
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου, Καραμπούλας (Λάρισας)
4ος: Παπαγεωργίου (Άρτας)
Δευτέρα (17/2)
18:00 Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής Ψαχνών (OTE TV)
Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης)
Βοηθοί: Ξενακίδης, Τσιαμπάζης (Κοζάνης)
4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)