Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκαν από την Γραμματεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων του Νομού Λάρισας, το πρόγραμμα των αγώνων καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων, για όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΛ, το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Σάββατο 08 Φεβρουαρίου 2014 (15:00)

Α’ ΕΠΣΛ

Απόλλων Λάρισας-Αετός Μακρυχωρίου (Γκάγκας, Καρακώστας, Βασιλός)

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Δήμητρα Γιάννουλης (γήπεδο Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη)(Μπουμαρσόπουλος, Ακρίβος, Τσακνάκης)

ΑΕΔ Νίκαιας-Π.Ο.Ε. (Κυρίτσης, Πατέτσος, Μουτζουρούφης)

Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Δόξα Ομορφοχωρίου (Βλιώρας, Νίκζας, Αρχοντής)

Κεραυνός Παραποτάμου-Ηρακλής Χάλκης (Γεωργίου, Αναστασίου Γ., Μάνος)

Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων-Δόξα Αργυροπουλίου (Τσιτσιρίκας, Δεληγιάννη Α., Σκέτος)

Δόξα Βλαχογιαννίου-Αχιλλέας Φαρσάλων (Τζήλος, Νατσιούλας, Παπαδημητρίου)

Ηρακλής Λάρισας-Αναγέννηση Καλοχωρίου (γήπεδο Νεάπολης Α’)(Κεραμίδας, Ζάχος, Μακρής)

Σμόλικας Φαλάνης-Φαλανιακός (Τσιτσανούδης, Καραμπούλας, Γκαρέλης)

Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Κυψέλη-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων (Γιάντσης, Τέγος, Κουμάρογλου)

Ατρόμητος Βαμβακούς-Λάρισα ’88 (Κορέστης, Κοντοβασίλης Γ., Γούλας)

Απόλλων Βρυσιών-Αστέρας Νέου Περιβολίου (Αγγελούλης, Ντούρμα Σ., Γκόγκος)

Ναρθάκι-Σταυραετός Σταυρού (Καραμούστος, Καραμαγκιόλας, Δημήρης)

Δόξα Αρμενίου-Πανιώνιος (Σάρρος, Σταμπέρνας, Γκρέτσης)

Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Νέες Καρυές (Κακάνης, Δημόπουλος, Διαμαντής Χ.)

Ατρόμητοι/Θύελλα-Μελία (Ρεντόπουλος, Κωνσταντίνου, Δεληγιάννη Ε.)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Ανθούπολη-Ατρόμητος Δασοχωρίου (Γρηγοριάδης, Αθανασούλας, Ντούρμα Β.)

Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Ιπποκράτης-Ηρακλής Ομολίου (γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Β’)(Καραθάνος, Φακής, Ντανταλής)

Δόξα Αμυγδαλής-Καλαρρύτες (Ντελέζος Ι., Μπλιώνας, Καλαϊτζαντωνάκης)

Προμηθέας-Έλαφος (Γουδουλάκης, Κωτσόπουλος, Παπαχατζής)

Φλόγα Ευαγγελισμού-Άγιος Θωμάς (Τσιτρούλης, Λυτροσυγκούνης, Παράσχος)

Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Χυρετιακός Δομένικου-Διογένης (Ζαχαρός, Κουκούλης, Παραφέστας)

Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου-Ελπίς Μεσοχωρίου (Μαστορογιάννης, Δήμου, Σπανούλης)

Βρυότοπος-Ελασσόνα 2013 (Δρυστέλλας, Πιτσαρή, Τσακνάκη Δ.)

Κεραυνός Δέντρων-Απόλλων Γερανείων (Ντίνου, Νάκας, Τάνας)

Εθνικός Ολύμπου-Κεραυνός Δρυμού (Κοτούμπας Δ., Καρδούλας, Κόκκας)

Κυριακή 09 Φεβρουαρίου 2014 (11:00)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Πελασγιώτιδα-Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου (γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Α’)(Βασιλός, Ρεντόπουλος, Κοντοβασίλης Γ.)

Όλυμπος Γόννων-Χαραυγή (Γουδουλάκης, Μπλιώνας, Γκρέτσης)

Σ.Σ. Ραψάνης-Αστέρας Τυρνάβου (Τέγος, Μαστορογιάννης, Ντελέζος Θ.)

Όλυμπος Καρυάς-Δευκαλίων Κρανιάς (Καρβουνιάρης, Τέγος Δ., Κοτούμπας Ν.)

Ακαδημία Τυρνάβου-Ηρακλής Πλατανουλίων (Κομισόπουλος, Γκόγκος, Κοντοβασίλης Ν.)

Αστραπή Δελερίων-Προοδευτική Βερδικούσιας (Δημόπουλος, Τσιτρούλης, Καλέμης Β.)

Κυριακή 09 Φεβρουαρίου 2014 (15:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Δολιχιακός-Αετός Αμυγδαλέας (Αναστασίου Ηλ., Ζάχος, Νίκζας)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων (Γεωργίου, Διαμαντής Θ., Πιτσαρή)

Δαμασιακός-Βουκεφάλας (Τζήλος, Δήμου, Γκαρέλης)

Ροδιακός-Νέα Νίκη Νίκης (Κορέστης, Ντούρμα Σ., Ντελέζος Ι.)

Δόξα Ραχούλας-Συκέα (Τσιτσιρίκας, Καρακώστας, Μακρής)

Αστραπή Νέας Πολιτείας-Λαρισαϊκός (Μαστοροδήμος, Καραγιάννης Χρ., Καραθάνος)

Άρης Κουλουρίου-Τοξότης: 0-3 άνευ αγώνος

Δάφνη Γλαύκης-Βούναινα (Μπουμαρσόπουλος, Παπαδημητρίου, Αρχοντής)

Δήμητρα Αγιάς-Κίσσαβος Συκουρίου (Δρυστέλλας, Δεληγιάννη Α., Τσακνάκη Δ.)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Λάρισα 2012-Αναγέννηση Πουρναρίου (γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Γ’)(Αγγελούλης, Κουμάρογλου, Κόκκας)

Πρωτέας Αχιλλείου-Αστέρας Μελισσοχωρίου (Φακής, Καραμούστος, Τάνας)

Θερμαϊκός Στομίου-Ελευθεριακός (Τσιτσανούδης, Ζαχαρός, Καρδούλας)

Ολυμπιακός Χειμαδίου-Όλυμπος Αιγάνης (Κεραμίδας, Αθανασούλας, Θωμάς)

Χείμαρρος Μαρμαρίνης-ΑΕ Λύκων (Αναστασίου Γ., Κομισόπουλος, Σκέτος)

ΠΑΟ Καλαμακίου-Ομόνοια (Γιάντσης, Νάκας, Κωνσταντίνου)

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Προοδευτική Ανάβρας (Βλιώρας, Κυρίτσης, Κοτούμπας Δ.)

Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων-Κοιλάδα (Καραμαγκιόλας, Τέγος Α., Μητσάκης)

Άρης Διλόφου Φαρσάλων-Δόξα Υπέρειας (Κακάνης, Μαματόπουλος, Παλαμίδας)

Μαυροβούνι-Άρης Χαράς (Γρηγοριάδης, Καραγιάννης Ν., Λανάρα)

Ζωοδόχος Πηγή-Ολυμπιακός Αμπελιάς (14:00)(Γούλας, Καλισόπουλος, Τσιρογιάννης)

Μυραϊκός Μύρων-Αμπελόκηποι (Σάρρος, Ντίνου, Λυτροσυγκούνης)

Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Μελιβοιακός-Θύελλα Ελάτειας (Ρεντόπουλος, Λάκης Μ., Παραφέστας)