Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την Γραμματεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων του Νομού Λάρισας, το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές για όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΛ.

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2014 (15:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Αετός Αμυγδαλέας-Δόξα Ραχούλας (Γεωργίου, Ακρίβος, Σκέτος)

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Ροδιακός (Βασιλός, Γρηγοριάδης, Μακρής)

Βουκεφάλας-Δολιχιακός (γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Α’)(Κορέστης, Ζαχαρός, Τέγος)

Νέα Νίκη Νίκης-Δήμητρα Αγιάς (Βλιώρας, Αρχοντής, Αθανασούλας)

Κίσσαβος Συκουρίου-Αστραπή Νέας Πολιτείας (Γκάγκας, Γκαρέλης, Ζάχος)

Συκέα-Δάφνη Γλαύκης (Τσιοφλίκη, Νίκζας, Μάνος)

Βούναινα-Άρης Κουλουρίου: 3-0 άνευ αγώνος

Αναγέννηση Φαρσάλων-Δαμασιακός (Τσιτσανούδης, Τσακνάκης, Τσακνάκη)

Λαρισαϊκός-Τοξότης (γήπεδο Βιολογικού)(Αναστασίου Ηλ., Καρακώστας, Ντελέζος Ι.)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Ομόνοια-Ολυμπιακός Χειμαδίου (Αγγελούλης, Ρεντόπουλος, Δεληγιάννη Ε.)

Ελευθεριακός-Πρωτέας Αχιλλείου (Αναστασίου Γ., Πιτσαρή, Νάκας)

Αναγέννηση Πουρναρίου-Αστέρας Μελισσοχωρίου (Τσιτσιρίκας, Καρβουνιάρης, Γκρέτσης)

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Χείμαρρος Μαρμαρίνης (Δρυστέλλας, Κουμάρογλου, Γκόγκος)

Προοδευτική Ανάβρας-ΠΑΟ Καλαμακίου (Κεραμίδας, Καραθάνος, Καρδούλας)

Όλυμπος Αιγάνης-Λάρισα 2012 (Κουρδής, Κακάνης, Μπλιώνας)

Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Αμπελόκηποι-Ελευθεραί (Μαστοροδήμος, Παπαδημητρίου, Καραμαγκιόλας)

Μυραϊκός Μύρων-Άρης Διλόφου Φαρσάλων (Κυρίτσης, Θωμάς, Κόκκας)

Δόξα Υπέρειας-Ζωοδόχος Πηγή (Καραγιάννης Χρ., Κοντοβασίλης Γ., Ντίνου)

Ολυμπιακός Αμπελιάς-Μαυροβούνι (Γιάντσης, Πατέτσος, Ντούρμα Β.)

Κοιλάδα-Άρης Χαράς (Γουδουλάκης, Τάνας, Διαμαντής Χ.)

Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Κεραυνός Δρυμού-Δυναμό (Καραμούστος, Μαστορογιάννης, Λυτροσυγκούνης)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2014 (11:00)

Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Εθνικός Ολύμπου-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου (Κουμάρογλου, Καραγιάννης Ν., Παπαχατζής)

Ελπίς Μεσοχωρίου-Κεραυνός Δέντρων (Ρεντόπουλος, Ντελέζος Θ., Χατζάκης)

Απόλλων Γερανείων-Βρυότοπος (Καρβουνιάρης, Δήμου, Κοντοβασίλης Ν.)

Διογένης-Ελασσόνα 2013 (γήπεδο Νεάπολης Β’)(Κακάνης, Κωτσόπουλος, Φακής)

Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Ηρακλής Ομολίου-Θύελλα Ελάτειας(Καραμούστος, Μπλιώνας, Καλισόπουλος)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2014 (15:00)

Α’ ΕΠΣΛ

Αετός Μακρυχωρίου-Κεραυνός Παραποτάμου (Μαστοροδήμος, Καραμπούλας, Ακρίβος)

Δήμητρα Γιάννουλης-Φιλοκτήτης Μελιβοίας (Γεωργίου, Ζάχος, Τσαπράζης)

Π.Ο.Ε.-Απόλλων Λάρισας (Τσιτσιρίκας, Νίκζας, Γιάντσης)

Δόξα Ομορφοχωρίου-Σμόλικας Φαλάνης (Δρυστέλλας, Ρεντόπουλος, Μάνος)

Φαλανιακός-Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων (Γρηγοριάδης, Μακρής, Πιτσαρή)

Ηρακλής Χάλκης-Ηρακλής Λάρισας (Βλιώρας, Σταμπέρνας, Αθανασούλας)

Αναγέννηση Καλοχωρίου-Δόξα Βλαχογιαννίου (Τσακνάκης, Καραγιάννης Χρ., Κακάνης)

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-ΑΕΔ Νίκαιας (γήπεδο Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη)(Τσιοφλίκη, Αγγελούλης, Δήμου)

Δόξα Αργυροπουλίου-Αχιλλέας Φαρσάλων (Γκάγκας, Κυρίτσης, Καρβουνιάρης)

Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Νέες Καρυές-Ναρθάκι (Καραθάνος, Γουδουλάκης, Νάκας)

Αστέρας Νέου Περιβολίου-Ατρόμητος Βαμβακούς (Κουρδής, Κωνσταντίνου, Κοτούμπας Ν.)

Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Λάρισα ’88 (Σκέτος, Τσιρογιάννης, Θωμάς)

Ατρόμητοι/Θύελλα-Δόξα Αρμενίου (γήπεδο Θεσσαλικού)(Ζαχαρός, Δεληγιάννη Ε., Δημόπουλος)

Μελία-Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων (Καρδούλας, Λυτροσυγκούνης, Δημήρης)

Σταυραετός Σταυρού-Κυψέλη (Βασιλός, Τάνας, Γκόγκος)

Πανιώνιος-Απόλλων Βρυσιών (Τσιτσανούδης, Κουμάρογλου, Καραμούστος)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

ΑΕ Λύκων-Θερμαϊκός Στομίου (Κεραμίδας, Διαμαντής Χ., Κόκκας)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Προοδευτική Βερδικούσιας-Όλυμπος Καρυάς (Ευστρατίου, Μιμούλης, Παραφέστας)

Αστέρας Τυρνάβου-Όλυμπος Γόννων (Τέγος, Ντίνου, Παλαμίδας)

Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Χαραυγή (Κομισόπουλος, Κωτσόπουλος, Τέγος Δ.)

Ανθούπολη-Ακαδημία Τυρνάβου (Χήτος, Κοντοβασίλης Γ., Καλισόπουλος)

Ατρόμητος Δασοχωρίου-Αστραπή Δελερίων (Φακής, Μπλιώνας, Κουκούλης)

Δευκαλίων Κρανιάς-Πελασγιώτιδα (Τσιτρούλης, Χατζάκης, Ντελέζος Θ.)

Ηρακλής Πλατανουλίω-Σ.Σ. Ραψάνης (Κοτούμπας Δ., Ντανταλής, Καλέμι)