Βαθμολογία

Ο Καραλιόλιος «σφυρίζει» Αναγέννηση Καρδίτσας – Τύρναβος

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ το μεσημέρι της Πέμπτης (23/1) οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τα παιχνίδια της 17ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής. Αναλυτικά οι ορισμοί:

2ος Όμιλος

Παρασκευή (24/1)

18.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Τύρναβος

Διαιτητής: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Βοηθοί: Διαμάντης (Σάμου), Τσιμπρίδης (Σάμου)

4ος: Κρητικός (Θεσσαλίας)

Κυριακή (26/1)

15.00: Εθνικός Γαζώρου - Καβάλα

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Κουρεντάς (Τρικάλων), Καραμπούλας (Λάρισας)

4ος: Μανούρας Χ.Δ. (Τρικάλων)

15.00: Κέρκυρα - Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Βαφειάδης (Καρδίτσας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)

4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

15.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών - Ηρακλής

Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης)

Βοηθοί: Τσιάμπαζης (Κοζάνης), Ξενακίδης (Κοζάνης)

4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

15.00: Αιγινιακός - Βατανιακός

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Δηλγεράκης (Δράμας), Λάζαρης (Καβάλας)

4ος: Κιοτζένης (Καβάλας)

Δευτέρα (27/1)

15.00: Πιερικός - Ζάκυνθος

Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Χαδημόγλου (Μακεδονίας), Τσαγγάρη (Μακεδονίας)

4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

18.00: Απόλλων Καλαμαριάς - Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Βοηθοί: Πατσιόπουλος (Δωδεκανήσου), Λιώλιας (Έβρου)

4ος: Σέζος (Κιλκίς)

1ος Όμιλος

Κυριακή (26/1)

15.00: Ηρακλής Ψαχνών - Αχαρναϊκός

Διαιτητής: Σφακιανάκης (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουτσόγιαννος (Αθηνών), Κουντουρέλης (Αθηνών)

4ος: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

15.00: Βύζας - Επισκοπή

Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Καραγεώργος (Αργολίδας), Μπαλιάκα (Λέσβου)

4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)

15.00: Γλυφάδα - Φωστήρας

Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)

Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Μπαμπάς (Αθηνών)

4ος: Κοσικίδης (Αθηνών)

15.00: Πανηλειακός - Καλλιθέα

Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Παπαδήμας (Αχαΐας)

4ος: Κωνσταντάκης (Αχαΐας)

15.00: Αστέρας Μαγούλας - Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)

Βοηθοί: Στόικος (Κέρκυρας), Πετρίδης (Χίου)

4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

18.00: Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά

Διαιτητής: Παπαδόπουλος Ι. (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Κατσικογιάννης (Μακεδονίας), Νικολαΐδης (Μακεδονίας)

4ος: Τζήλος (Λάρισας)

Δευτέρα (27/1)

16.00: Παναχαϊκή - Φωκικός

Διαιτητής: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

Βοηθοί: Χουλιάρας (Αιτ/νίας), Τίκας (Θεσπρωτίας)

4ος: Κέκελος (Αιτ/νίας)