Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την γραμματεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων του Νομού Λάρισας, το πρόγραμμα, καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων, για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 11 και 12 Ιανουαρίου 2014.

Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2014 (15:00)

Α’ ΕΠΣΛ

Δόξα Βλαχογιαννίου-Φαλανιακός(Γιάντσης, Αρχοντής, Ευστρατίου)

Ηρακλής Χάλκης-Αετός Μακρυχωρίου(Τσιτσανούδης, Καραγιάννης Χ., Μακρής)

Δόξα Αργυροπουλίου-Δόξα Ομορφοχωρίου(Γεωργίου, Καρακώστας, Βασιλός)

Αναγέννηση Καλοχωρίου-Π.Ο.Ε.(Ακρίβος, Ντούρμα, Πιτσαρή)

Αχιλλέας Φαρσάλων-Δήμητρα Γιάννουλης(Μαστοροδήμος, Νατσιούλας, Παπαδημητρίου)

Ηρακλής Λάρισας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ(γήπεδο Νεάπολης Α’)(Γκάγκας, Αναστασίου Γ., Καραμπούλας)

Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων-ΑΕΔ Νίκαιας(Γρηγοριάδης, Δεληγιάννη Α., Αθανασούλας)

Κεραυνός Παραποτάμου-Φιλοκτήτης Μελιβοίας(Μπουμαρσόπουλος, Τσακνάκης, Τέγος)

Σμόλικας Φαλάνης-Απόλλων Λάρισας(Τζήλος, Νίκζας, Γκαρέλης)

Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Ατρόμητοι/Θύελλα(Ρεντόπουλος, Διαμαντής Θ., Τσακνάκη Δ.)

Αστέρας Νέου Περιβολίου-Νέες Καρυές(Κυρίτσης, Τσιτσιρίκας, Ζαχαρός)

Σταυραετός Σταυρού-Πανιώνιος(Σουλιώτης, Σκέτος, Θωμάς)

Ατρόμητος Βαμβακούς-Δόξα Αρμενίου(Κορέστης, Μουτζουρούφης, Τσιτρούλης)

Κυψέλη-Ναρθάκι(Κεραμίδας, Αγγελούλης, Κουμάρογλου)

Απόλλων Βρυσιών-Μελία(Βλιώρας, Μάνος, Μιμούλης)

Λάρισα ’88-Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων(Γουδουλάκης, Γούλας, Δαμασκόπουλος)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Λάρισα 2012-Ολυμπιακός Χειμαδίου(Κακάνης, Καραμαγκιόλας, Κομισόπουλος)

Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου-Χυρετιακός Δομένικου(γήπεδο Δολίχης)(Καρβουνιάρης, Μαματόπουλος, Κωτσόπουλος)

Δυναμό-Κεραυνός Δέντρων(Τάνας, Ντούρμα Β., Χαρματζής)

Ελπίς Μεσοχωρίου-Βρυότοπος(Καραμούστος, Νάκας, Καραγιάννης Ν.)

Εθνικός Ολύμπου-Απόλλων Γερανείων(γήπεδο Ελασσόνας)(Καρδούλας, Φακής, Λυτροσυγκούνης)

Κεραυνός Δρυμού-Ελασσόνα 2013(Καραθάνος, Πατέτσος, Κοντοβασίλης Γ.)

Κυριακή 12/01/2014 (11:00)

Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Δόξα Αμυγδαλής-Ιπποκράτης(Ντίνου, Κοτούμπας Ν., Καλισόπουλος)

Ίκαρος Νεάπολης-Προμηθέας(γήπεδο Νεάπολης Β’)(Τσιτσιρίκας, Κοντοβασίλης Ν., Δημήρης)

Καλαρρύτες-Μελιβοιακός(Τέγος, Μπλιώνας, Γκρέτσης)

Φλόγα Ευαγγελισμού-Έλαφος(Δημόπουλος, Χατζάκης, Παπαχατζής)

Άγιος Θωμάς-Θύελλα Ελάτειας(Αναστασίου Γ., Κοτρώτσος, Διαμαντής Χ.)

Κυριακή 12/01/2014 (15:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Άρης Κουλουρίου-Κίσσαβος Σκουρίου: 0-3 άνευ αγώνα

Συκέα-Αετός Αμυγδαλέας(Βασιλός, Καραθάνος, Κεραμίδας)

Λαρισαϊκός-Νέα Νίκη Νίκης(γήπεδο Βιολογικού)(Τσιατσανούδης, Νίκζας, Μακρής)

Βούναινα-Βουκεφάλας(γήπεδο Ζαππείου)(Αγγελούλης, Δεληγιάννη Α., Ντούρμα Σ.)

Τοξότης-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων(γήπεδο Κουκουλίτσιος-Μουσιάρης)(Μαστοροδήμος, Καραμπούλας, Καρακώστας)

Δάφνη Γλαύκης-Αναγέννηση Φαρσάλων(Χήτος, Πιτσαρή, Διαμαντής Θ.)

Αστραπή Νέας Πολιτείας-Δαμασιακός(Τζήλος, Γκάγκας, Γκαρέλης)

Δόξα Ραχούλας-Ροδιακός(Σουλιώτης, Μάνος, Καραγιάννης Χ.)

Δήμητρα Αγιάς-Δολιχιακός(Τσιοφλίκη, Αναστασίου Γ., Παπαδημητρίου)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Ανθούπολη(Τσιτσιρίκας, Δήμου, Γούλας)

Αστέρας Τυρνάβου-Προοδευτική Βερδικούσιας(Γρηγοριάδης, Ντελέζος Ι., Φακής)

Δευκαλίων Κρανιάς-Ηρακλής Πλατανουλίων(Σκέτος, Θωμάς, Καραμαγκιόλας)

Όλυμπος Γόννων-Ακαδημία Τυρνάβου(Σάρρος, Δαμασκόπουλος, Καρβουνιάρης)

Πελασγιώτιδα-Όλυμπος Καρυάς(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Α’)(Ευστρατίου, Κουμάρογλου, Μουτζουρούφης)

Σ.Σ. Ραψάνης-Ατρόμητος Δασοχωρίου(Γουδουλάκης, Νάκας, Τάνας)

Χαραυγή-Αστραπή Δελερίων(Ζαχαρός, Κωνσταντίνου, Μαστορογιάννης)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Αναγέννηση Πουρναρίου-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου(Κορέστης, Ρεντόπουλος, Τσιτρούλης)

Ελευθεριακός-Ομόνοια(Δρυστέλλας, Κυρίτσης, Κοτούμπας Δ.)

Όλυμπος Αιγάνης-ΑΕ Λύκων(Τσαπράζης, Κόκκας, Καρδούλας)

Πρωτέας Αχιλλείου-Χείμαρρος Μαρμαρίνης(Κομισόπουλος, Γκόγκος, Ντανταλής)

Θερμαϊκός Στομίου-Προοδευτική Ανάβρας(Μπουμαρσόπουλος, Αρχοντής, Γιάντσης)

Αστέρας Μελισσοχωρίου-ΠΑΟ Καλαμακίου(Τσακνάκης, Γκρέτσης, Μπλιώνας)