Βαθμολογία

Ο Ευαγγέλου στο θεσσαλικό ντέρμπι του Αλκαζάρ

Ο Άγγελος Ευαγγέλου από την Αθήνα θα είναι ο διαιτητής στο Θεσσαλικό ντέρμπι του Αλκαζάρ ανάμεσα στον Τύρναβο και τη Νίκη Βόλου την προσεχή Κυριακή (12/1, 18:00). Βοηθοί του Άγγελου Ευαγγέλου θα είναι οι Παναγιώτης Νακόπουλος από την Αθήνα, ο Γιώργος Δανέζης επίσης από την πρωτεύουσα και τέταρτος ο Λάμπρος Παπαργυρίου από την Πιερία.  Παρατηρητής αγώνα ορίστηκε ο Βασίλειος Τεροβίτσας. Αναλυτικά:

Bόρειος Όμιλος

Κυριακή (12/1)

15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Κοεμτζίδης (Πιερίας)
Βοηθοί: Λαφαντζής (Πιερίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

15.00: Καβάλα - Ζάκυνθος
Διαιτητής: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος:Κυριαζίδης (Έβρου)

15.00: Κέρκυρα - Βατανιακός
Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Άρτας)
Βοηθοί: Διαμαντής (Σάμου), Γεωργάκης (Ηπείρου)
4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

15.00: Πιερικός - Αιγινιακός
Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

15.00: Απόλλων 1926 - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Πεντζερέτζης (Κιλκίς), Ναλμπάντης (Κιλκίς)
4ος: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)

18.00: Τύρναβος - Νικη Βόλου
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Νακόπουλος (Αθηνών), Δανέζης (Αθηνών)
4ος: Παπαργυρίου (Πιερίας)

Δευτέρα (13/1)

18.00: Εθνικός Γαζώρου - Ηρακλής
Διαιτητής: Βρακάς (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πασχαλίδης (Εύβοιας), Ρουμπής (Εύβοιας)
4ος: Σελεμίδης (Πέλλας).

Νότιος Όμιλος

Παρασκευή (10/1)

15.00: Αχαρναϊκός-Φωστήρας
Διαιτητής: Πουλήμας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Πατσιόπουλος (Δωδεκανήσου), Στόικος (Κέρκυρας)
4ος: Ανδρονικίδης (Πειραιά)

Κυριακή (12/1)

14.30: Φωκικός - Χανιά:
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Κύφος (Πιερίας), Κολοσιώνης (Αιτωλ/νίας)
4ος: Κέκελος (Αιτωλ/νίας)

15.00: Ηρακλής Ψαχνών - Επισκοπή
Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Χαρίτος (Αθηνών), Αργυρός (Αθηνών)
4ος: Κοσικίδης (Αθηνών)

15.00: Βύζας - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Ντοκάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Μαρνέζος (Χανίων)
4ος: Μανούρας (Τρικάλων)

15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Πάτρας (Μακεδονίας)
4ος: Μαστάκας (Μακεδονίας)

Δευτέρα (13/1)

15.00: Γλυφάδα - Πανηλειακός
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολιδας)
Βοηθοί: Καραγεώργος (Αργολιδας), Νενεκούμης (Αργολίδας)
4ος: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

16.00: Παναχαϊκή - Καλλιθέα
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Κεντζιόπουλος (Καστοριάς), Γεωργαράς (Άρτας)
4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)