Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την γραμματεία της ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές των αναμετρήσεων, για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 4 και 5 Ιανουαρίου.

Σάββατο 04/01/2014 (15:00)

Α’ ΕΠΣΛ

Δήμητρα Γιάννουλης-Δόξα Αργυροπουλίου(Τσιτσιρίκας, Τσαπράζης, Καραγιάννης Χ.)

Απόλλων Λάρισας-Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων(Μπουμαρσόπουλος, Χατζηλιώντας, Πιτσαρή)

Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Ηρακλής Λάρισας(Κακάνης, Δεληγιάννη Α., Ευστρατίου)

Σμόλικας Φαλάνης-Κεραυνός Παραποτάμου(Τσιτσανούδης, Ακρίβος, Ντούρμα)

Π.Ο.Ε.-Ηρακλής Χάλκης(Αγγελούλης, Μακρής, Τσακνάκη Δ.)

Δόξα Ομορφοχωρίου-Φαλανιακός(Τσιοφλίκη, Νατσιούλας, Μάνος)

Αετός Μακρυχωρίου-Δόξα Βλαχογιαννίου(Γκάγκας, Ζάχος, Νίκζας)

ΑΕΔ Νίκαιας-Αχιλλέας Φαρσάλων(Βλιώρας, Παπαδημητρίου, Αναστασίου Γ.)

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Αναγέννηση Καλοχωρίου(γήπεδο Κουκουλίτσιος-Μουσιάρης)(Γεωργίου, Αρχοντής, Τσακνάκης)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Ηρακλής Πλατανουλίων-Προοδευτική Βερδικούσιας(Σάρρος, Τάνας, Νάκας)

Ατρόμητος Δασοχωρίου-Πελασγιώτιδα(Χήτος, Ντελέζος Ι., Γούλας)

Σ.Σ. Ραψάνης-Όλυμπος Γόννων(Βασιλός, Μαστορογιάννης, Δημόπουλος)

Όλυμπος Καρυάς-Χαραυγή(Κεραμίδας, Πάσχος Θ., Πάσχος Ν.)

Ακαδημία Τυρνάβου-Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου(Σουλιώτης, Διαμαντής Χ., Δημήρης)

Αστραπή Δελερίων-Αστέρας Τυρνάβου(Τσιτρούλης, Κοντοβασίλης Ν., Ντούρμα Β.)

Ανθούπολη-Δευκαλίων Κρανιάς(Καρδούλας, Λυτροσυγκούνης, Κοτούμπας Δ.)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

ΑΕ Λύκων-Ομόνοια(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνας Γ’)(Νικολάου, Ντανταλής, Κόκκας)

Προοδευτική Ανάβρας-Λάρισα 2012(Κυρίτσης, Καρβουνιάρης, Μουτζουρούφης)

Θερμαϊκός Στομίου-Πρωτέας Αχιλλείου(Τέγος, Γκρέτσης, Μπλιώνας)

Ολυμπιακός Χειμαδίου-Αστέρας Μελισσοχωρίου(Καραθάνος, Μιμούλης, Θωμάς)

Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Αναγέννηση Πουρναρίου(Ρεντόπουλος, Καραμούστος, Κουμάρογλου)

ΠΑΟ Καλαμακίου-Ελευθεριακός(Κορέστης, Σκέτος, Κοντοβασίλης Γ.)

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Όλυμπος Αιγάνης(Κομισόπουλος, Τσατσαρώνης, Κοτούμπας Ν.)

Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Αστέρας Νέου Περιβολίου(Ζαχαρός, Δεληγιάννη Ε., Διαμαντής Θ.)

Κυριακή 05/01/2014  (11:00)

Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Άρης Χαράς-Άρης Διλόφου Φαρσάλων(Ντελέζος Ι., Λυτροσυγκούνης, Κόκκας)

Ζωοδόχος Πηγή-Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων(Κοντοβασίλης Γ., Δεληγιάννη Ε., Κοτούμπας Ν.)

Δόξα Υπέρειας-Μυραϊκός Μύρων(Καρβουνιάρης, Κοτρώτσιος, Καλισόπουλος)

Ολυμπιακός Αμπελιάς-Ελευθεραί(Ρεντόπουλος, Μακρής, Τσιτρούλης)

Κοιλάδα-Αμπελόκηποι(Ευστρατίου, Μιμούλης, Δημόπουλος)

Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Κεραυνός Δέντρων-Χυρετιακός Δομένικου(Κοτούμπας Δ., Κοντοβασίλης Ν., Διαμαντής Χ.)

Διογένης-Κεραυνός Δρυμού(Διαμαντής Θ., Μπλιώνας, Γκρέτσης)

Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Θύελλα Ελάτειας-Δόξα Αμυγδαλής(Ντανταλής, Μαματόπουλος, Καραγιάννης Ν.)

Προμηθέας-Ιπποκράτης(γήπεδο Πλατυκάμπου)(Γούλας, Καρδούλας, Τέγος)

Καλαρρύτες-Φλόγα Ευαγγελισμού(Γκόγκος, Κωτσόπουλος, Τσακνάκη Δ.)

Έλαφος-Ίκαρος Νεάπολης(Ντίνου, Δημήρης, Τσατσαρώνης)

Ηρακλής Ομολίου-Άγιος Θωμάς(Φακής, Δαμασκόπουλος, Μαστορογιάννης)

Κυριακή 05/01/2014 (15:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Λαρισαϊκός(Τσιοφλίκη, Γκάγκας, Καρακώστας)

Δολιχιακός-Αστραπή Νέας Πολιτείας(Βλιώρας, Γεωργίου, Γκαρέλης)

Ροδιακός-Δάφνη Γλαύκης(Μπουμαρσόπουλος, Παπαδημητρίου, Χατζηλιώντας)

Δήμητρα Αγιάς-Δόξα Ραχούλας(Βασιλός, Ντούρμα Σ., Πιτσαρή)

Βουκεφάλας-Συκέα(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνας Α’)(Τσιτσανούδης, Νίκζας, Μάνος)

Νέα Νίκη Νίκης-Κίσσαβος Συκουρίου(Τσιτσιρίκας, Δεληγιάννη Α., Κορέστης)

Αετός Αμυγδαλέας-Άρης Κουλουρίου: 3-0 άνευ αγώνος

Δαμασιακός-Τοξότης(Κεραμίδας, Σουλιώτης, Τάνας)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Βούναινα(Σάρρος, Νικολάου, Ζαχαρός)

Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Πανιώνιος-Νέες Καρυές(Τσακνάκης, Ντίνου, Φακής)

Μελία-Κυψέλη(Αγγελούλης, Τέγος, Γκόγκος)

Απόλλων Βρυσιών-Ατρόμητος Βαμβακούς(Καραγιάννης Χ., Θωμάς, Κακάνης)

Ναρθάκι-Λάρισα ’88(Μακρής, Ρεντόπουλος, Τσιτρούλης)

Δόξα Αρμενίου-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων(Κυρίτσης, Μπλιώνας, Γκρέτσης)

Ατρόμητοι/Θύελλα-Σταυραετός Σταυρού(γήπεδο Θεσσαλικού)(Καρδούλας, Κωτσόπουλος, Ντελέζος Ι.)

Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Ελασσόνα 2013-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου(Καραμούστος, Μαματόπουλος, Κουμάρογλου)

Απόλλων Γερανείων-Δυναμό(Καραθάνος, Πάσχος Θ., Πάσχος Δ.)

Ελπίς Μεσοχωρίου-Εθνικός Ολύμπου(Μουτζουρούφης, Νάκας, Σκέτος)