Ανακοινώθηκε από την Γραμματεία της Ένωσης, το πρόγραμμα αγώνων καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 7 και 8 Δεκεμβρίου.
Σάββατο 07/12/2013 (15:00)
Α1’ ΕΠΣΛ
Αετός Αμυγδαλέας–Ροδιακός(Καλφούντζος, Καραθάνος, Αρχοντής)
Τοξότης–Δάφνη Γλαύκης(γήπεδο Κουκουλίτσιος-Μουσιάρης)(Μπουμαρσόπουλος, Τσιτσανούδης, Γεωργίου)
Βούναινα–Αστραπή Νέας Πολιτείας(Τσιοφλίκη, Γκάγκας, Ακρίβος)
Λαρισαϊκός–Δόξα Ραχούλας(γήπεδο Βιολογικού)(Βασιλός, Ντούρμα, Γιάντσης)
Κίσσαβος Συκουρίου–Δολιχιακός(Ρεντόπουλος, Κακάνης, Κορέστης)
Νέα Νίκη Νίκης–Δαμασιακός(Μαστοροδήμος, Καραμπούλας, Νίκζας)
Βουκεφάλας–Αναγέννηση Φαρσάλων(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Α’)(Σουλιώτης, Ζάχος, Τσακνάκη Δ.)
Άρης Κουλουρίου–Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων: 0-3 άνευ αγώνος
Συκέα–Δήμητρα Αγιάς(Γρηγοριάδης, Κεραμίδας, Πιτσαρή)
Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων–Μελία(Σάρρος, Νικολάου, Κόκκας)
Αστέρας Νέου Περιβολίου–Λάρισα ’88(Κυρίτσης, Τσιτρούλης, Ντίνου)
Σταυραετός Σταυρού–Ατρόμητος Βαμβακούς(Καραμούστος, Νάκας, Κουμάρογλου)
Νέες Καρυές–Απόλλων Βρυσιών(Τσιτσιρίκας, Αθανασούλας, Μουτζουρούφης)
Ατρόμητοι/Θύελλα–Ναρθάκι(γήπεδο Θεσσαλικού)(Καραγιάννης, Τσαπράζης, Καρδούλας)
Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων–Δόξα Αρμενίου(Ζαχαρός, Δαμασκόπουλος, Καραμγκιόλας)
Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Ελασσόνα 2013-Ελπίς Μεσοχωρίου(Ντελέζος Ι., Κοντοβασίλης Γ., Πάσχος Θ.)
Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Ίκαρος Νεάπολης–Μελιβοιακός(Διαμαντής Θ., Τσατσαρώνης, Δεληγιάννη Ε.)
Δόξα Αμυγδαλής–Άγιος Θωμάς(Πατέτσος, Μιμούλης, Ντούρμα Β.)
Θύελλα Ελάτειας–Καλαρρύτες(Αναστασίου Γ., Κοτούμπας Δ., Κοτρώτσιος)
Ελαφος–Ηρακλής Ομολίου(Φακής, Καρολίδου, Καλισόπουλος)
Κυριακή 08/12/2013 (11:00)
Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Δυναμό–Βρυότοπος(Τάνας, Διαμαντής Χ., Μαστορογιάννης)
Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου–Κεραυνός Δρυμού(Ντίνου, Παπαχατζής, Πάσχος Θ.)
Χυρετιακός Δομένικου–Εθνικός Ολύμπου(Τσιτρούλης, Δημήρης, Τσατσαρώνης)
Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Ιπποκράτης-Φλόγα Ευαγγελισμού(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Β’)(Τσακνάκη Δ., Κοντοβασίλης Ν., Γκόγκος)
Κυριακή 08/12/2013 (15:00)
Α΄ ΕΠΣΛ
Αετός Μακρυχωρίου–Φιλοκτήτης Μελιβοίας(Γεωργίου, Γρηγοριάδης, Τσακνάκη Α.)
Αχιλλέας Φαρσάλων–Ηρακλής Λάρισας(Γκάγκας, Αρχοντής, Καλφούντζος)
Αναγέννηση Καλοχωρίου–Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων(Κεραμίδας, Σάρρος, Ζαχαρός)
Δόξα Αργυροπουλίου–Κεραυνός Παραποτάμου(Ρεντόπουλος, Βασιλός, Κυρίτσης)
Φαλανιακός–Απόλλων Λάρισας(Γιάντσης, Νίκζας, Αθανασούλας)
Δόξα Ομορφοχωρίου–ΑΕΔ Νίκαιας(Κορέστης, Πιτσαρή, Καραγιάννης)
Π.Ο.Ε.–ΠΑΟΛ Αβέρωφ(Βλιώρας, Ντούρμα, Ντελέζος Ι.)
Δόξα Βλαχογιαννίου–Δήμητρα Γιάννουλης(Μαστοροδήμος, Παπαδημητρίου, Γκαρέλης)
Ηρακλής Χάλκης–Σμόλικας Φαλάνης(Αγγελούλης, Καραμπούλας, Καραμαγκιόλας)
Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Προοδευτική Βερδικούσιας–Σ.Σ. Ραψάνης(Μουτζουρούφης, Νάκας, Τάνας)
Αστέρας Τυρνάβου–Χαραυγή(Τσιτσιρίκας, Ντίνου, Παπαχατζής)
Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Αναγέννηση Πουρναρίου–Προοδευτική Ανάβρας(Καραθάνος, Πατέτσος, Κόκκας)
Ελευθεριακός–Αστέρας Μελισσοχωρίου(Τσιοφλίκη, Μαστορογιάννης, Μιμούλης)
Όλυμπος Αιγάνης–Πρωτέας Αχιλλείου(Τέγος, Μπλιώνας, Γκρέτσης)
ΑΕ Λύκων–Λάρισα 2012(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Γ’)(Αναστασίου Γ., Τσιτρούλης, Δημήρης)
Ομόνοια–Θερμαϊκός Στομίου(Νικολάου, Κοντοβασίλης Ν., Φακής)
ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου–Ολυμπιακός Χειμαδίου(Κουρδής, Δαμασκόπουλος, Χατζάκης)
ΠΑΟ Καλαμακίου–Χείμαρρος Μαρμαρίνης(Κακάνης, Διαμαντής Χ., Κοτρώτσιος)
Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Μαυροβούνι–Αμπελόκηποι(Σουλιώτης, Καρολίδου, Ντανταλής)
Μυραϊκός Μύρων–Ελευθεραί(Δρυστέλλας, Κοτούμπας Ν., Λυτροσυγκούνης)
Δόξα Υπέρειας–Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων(Κοντοβασίλης Γ., Γκόγκος, Δημόπουλος)
Κοιλάδα–Ζωοδόχος Πηγή(Κοτούμπας Δ., Μαματόπουλος, Τσατσαρώνης)
Ολυμπιακός Αμπελιάς–Άρης Χαράς(Καρδούλας, Καλισόπουλος, Κουμάρογλου)
Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Απόλλων Γερανείων-Διογένης(Γούλας, Πάσχος Θ., Καρβουνιάρης)