Ανακοινώθηκε από την Γραμματεία της ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων, για όλες τις κατηγορίες όπου υπάρχει αγωνιστική δράση, το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, 23 και 24 Νοεμβρίου.
Σάββατο 23/11/2013 (15:00)
Βουκεφάλας-Δήμητρα Αγιάς(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Α’)(Καραγιάννης Χρ., Ρεντόπουλος, Τσακνάκη Δ.)
Λαρισαϊκός-Βούναινα(γήπεδο Βιολογικού)(Γεωργίου, Παπαδημητρίου, Γκαρέλης)
Συκέα-Τοξότης(Τσιτσιρίκας, Αναστασίου Γ., Αρχοντής)
Κίσσαβος Συκουρίου-Δάφνη Γλαύκης(Τζήλος, Καραμπούλας, Ζάχος)
Νέα Νίκη Νίκης-Δόξα Ραχούλας(Τσιτσανούδης, Νίκζας, Ζαχαρός)
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Δολιχιακός(Μπουμαρσόπουλος, Νατσιούλας, Μάνος)
Αναγέννηση Φαρσάλων-Ροδιακός(Κορέστης, Αθανασούλας, Δεληγιάννη Α.)
Άρης Κουλουρίου-Δαμασιακός: 0-3 άνευ αγώνος
Αετός Αμυγδαλέας-Αστραπή Νέας Πολιτείας(Γιάντσης, Τέγος, Κυρίτσης)
Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Σ.Σ. Ραψάνης-Αστραπή Δελερίων(Καρβουνιάρης, Κοτούμπας Δ., Κουμάρογλου)
Ακαδημία Τυρνάβου-Όλυμπος Καρυάς(Κομισόπουλος, Δαμασκόπουλος, Πατέτσος)
Χαραυγή-Ηρακλής Πλατανουλίων(γήπεδο Θεσσαλικού)(Ακρίβος, Μουτζουρούφης, Γκρέτσης)
Ατρόμητος Δασοχωρίου-Αστέρας Τυρνάβου(Τσακνάκης, Νάκας, Μπλιώνας)
Όλυμπος Γόννων-Προοδευτική Βερδικούσιας(Βασιλός, Ντίνου, Τάνας)
Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Αμπελόκηποι-Ζωοδόχος Πηγή(Τσαπράζης, Ντούρμα Β., Δημήρης)
Μυραϊκός Μύρων-Άρης Χαράς(γήπεδο Διλόφου Λάρισας)(Σκέτος, Γκόγκος, Δημόπουλος)
Μαυροβούνι-Άρης Διλόφου Φαρσάλων(Ευστρατίου, Διαμαντής Χ., Λυτροσυγκούνης)
Δόξα Υπέρειας-Κοιλάδα(Γούλας, Μαστορογιάννης, Μιμούλης)
Ελευθεραί-Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων(Καραθάνος, Τσατσαρώνης, Φακής)
Κυριακή 24/11/2013 (11:00)
Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
ΑΕ Λύκων-Ελευθεριακός(γήπεδο Αγίων Αναργύρων)(Κακάνης, Μακρής, Καρβουνιάρης)
Ομόνοια-Αναγέννηση Πουρναρίου(Γουδουλάκης, Πιτσαρή, Τσιτρούλης)
ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Αστέρας Μελισσοχωρίου(Ντελέζος Ι., Διαμαντής Θ., Κοτρώτσος)
Καλαμάκι-Πρωτέας Αχιλλείου(Ρεντόπουλος, Γκόγκος, Ντανταλής)
Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Λάρισα 2012(Νικολάου, Κοντοβασίλης Γ., Φακής)
Ολυμπιακός Χειμαδίου-Θερμαϊκός Στομίου(Αναστασίου Γ., Κωτσόπουλος, Δημόπουλος)
Κυριακή 24/11/2013 (15:00)
Α’ ΕΠΣΛ
Δόξα Βλαχογιαννίου-ΑΕΔ Νίκαιας(Τσιτσιρίκας, Ντούρμα, Ευστρατίου)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Φιλοκτήτης Μελιβοίας(γήπεδο Κουκουλίτσιος-Μουσιάρης)(Σουλιώτης, Αρχοντής, Γιάντσης)
Δήμητρα Γιάννουλης-Απόλλων Λάρισας(Τσιτσανούδης, Αναστασίου Γ., Τσακνάκης)
Π.Ο.Ε.-Σμόλικας Φαλάνης(Γκάγκας, Γκαρέλης, Σταμπέρνας)
Δόξα Ομορφοχωρίου-Κεραυνός Παραποτάμου(Τσιοφλίκη, Μάνος, Χατζηλιώντας)
Αετός Μακρυχωρίου-Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων(Δρυστέλλας, Νίκζας, Αθανασούλας)
Φαλανιακός-Ηρακλής Λάρισας(Μαστοροδήμος, Τσαπράζης, Ρεντόπουλος)
Ηρακλής Χάλκης-Αχιλλέας Φαρσάλων(Τζήλος, Παπαδημητρίου, Νατσιούλας)
Δόξα Αργυροπουλίου-Αναγέννηση Καλοχωρίου(γήπεδο Ροδιάς)(Κυρίτσης, Κακάνης, Καραθάνος)
Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Απόλλων Βρυσιών-Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων(Τέγος, Ζαχαρός, Κωτσόπουλος)
Δόξα Αρμενίου-Ναρθάκι(Κουρδής, Δαμασκόπουλος, Νικολάου)
Κυψέλη-Ατρόμητοι/Θύελλα(Γεωργίου, Δεληγιάννη Α., Καραγιάννης Χρ.)
Λάρισα ’88-Πανιώνιος(γήπεδο Ανθούπολης)(Χήτος, Σκέτος, Τσακνάκη Α.)
Μελία-Αστέρας Νέου Περιβολίου(Βασιλός, Κομισόπουλος, Ντελέζος Ι.)
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Σταυραετός Σταυρού(Σάρρος, Μιμούλης, Τσιτρούλης)
Ατρόμητος Βαμβακούς-Νέες Καρυές(Γιάντσης, Μακρής, Μουτζουρούφης)
Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Πελσγιώτιδα-Ανθούπολη(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Α’)(13:00)(Αγγελούλης, Κόκκας, Καρδούλας)
Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Δευκαλίων Κρανιάς(Βαλιώτης Ν., Κεραμίδας, Πάσχος Θ.)
Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Όλυμπος Αιγάνης-Προοδευτική Ανάβρας(Καραμούστος, Μπλιώνας, Γκρέτσης)
Γ’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Ηρακλής Ομολίου-Φλόγα Ευαγγελισμού(Τάνας, Χατζάκης, Χαρματζής)
Έλαφος-Άγιος Θωμάς(Κοτούμπας Δ., Ντίνου, Παπαχατζής)
Θύελλα Ελάτειας-Ίκαρος Νεάπολης(Νάκας, Κοτούμπας Ν., Μαστορογιάννης)
Ιπποκράτης-Μελιβοιακός(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Β’)(Διαμαντής Θ., Δεληγιάννη Ε., Διαμαντής Χ.)
Προμηθέας-Δόξα Αμυγδαλής(Κουμάρογλου, Κοντοβασίλης Ν., Γκόγκος)