Βαθμολογία

Ο Συμεωνίδης στο Κέρκυρα – Τύρναβος

Η ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές της 5ης αγωνιστικής. Τον αγώνα Κέρκυρα-Τύρναβος που θα γίνει την Κυριακή στις 15.00 στο ΕΑΚ Κέρκυρας θα διευθύνει ο Παναγιώτης Συμεωνίδης με εποπτες τους Κωνσταντίνο Αλφαντζή και Παντελή Κυφό, όλοι του συνδέσμου Πιερίας. 4ος διαιτητής απο το σύνδεσμο Άρτας ο Γεώργιος Παπαγεωργίου. Αναλυτικά οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής:

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 25 Οκτωβρίου

Βατανιακός - Ηρακλής (16:00)

Διαιτητής: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Κεντζιόπουλος (Καστοριάς)

Απόλλων 1926 - Δόξα Δράμας (18:00, OTE TV)

Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Τσιαμπάζης, Ξενακίδης (Κοζάνης)

Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Αιγινιακός - Νίκη Βόλου (16:00)

Διαιτητής: Κιοτζένης (Καβάλας)

Βοηθοί: Λάζαρης (Καβάλας), Μανάκης (Θράκης)

Κυριακή 27 Οκτωβρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας - Εθνικός Γαζώρου (15:00)

Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)

Βοηθοί: Στόικος (Κέρκυρας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)

Κέρκυρα - Τύρναβος (15:00)

Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Βοηθοί: Λαφαντζής, Κύφος (Πιερίας)

Αναγέννηση Γιαννιτσών - Ζάκυνθος (15:00)

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Πάτρας, Χαδήμογλου (Μακεδονίας)

Πιερικός - Καβάλα (20:00, OTE TV)

Διαιτητής: Τίκας (Ευρυτανίας)

Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Διπλάρης (Καρδίτσας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 25 Οκτωβρίου

Πανηλειακός - ΑΟ Χανιά (16:00, OTE TV)

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Τσίκνας (Αιτ/νίας)

Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Ολυμπιακός Βόλου - Φωκικός (16:00)

Διαιτητής: Σωσώνης (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Δουδούμης, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

Γλυφάδα - Επισκοπή (16:00)

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Σγαντζός, Σινιοράκης (Πειραιά)

Αστέρας Μαγούλας - Φωστήρας (16:00)

Διαιτητής: Ντοκάκης (Χανίων)

Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Αναγνωστόπουλος (Αχαΐας)

Κυριακή 27 Οκτωβρίου

Βύζας Μεγάρων - Αχαρναϊκός (15:00)

Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουντουρέλης, Νικολαδός (Αθηνών)

Παναιγιάλειος - Καλλιθέα (15:00)

Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)

Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

Ηρακλής Ψαχνών - Παναχαϊκή (18:00, OTE TV)

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Καραμπούλας, Αναστασίου (Λάρισας)