Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Από την γραμματεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων της Λάρισας, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές των αναμετρήσεων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Σάββατο 19/10/2013 (16:00)

Α’ ΕΠΣΛ

Ηρακλής Χάλκης-ΑΕΔ Νίκαιας(Τσιοφλίκη, Παπαδημητρίου, Νίκζας)

Δόξα Ομορφοχωρίου-Π.Ο.Ε.(Καραγιάννης, Δεληγιάννη, Ντούρμα Σ.)

Αετός Μακρυχωρίου-Δήμητρα Γιάννουλης(Τζήλος, Ακρίβος, Καρακώστας)

Φαλανιακός-ΠΑΟΛ Αβέρωφ(Γκάγκας, Γρηγοριάδης, Καραμπούλας)

Αναγέννηση Καλοχωρίου-Απόλλων Λάρισας(Ζήλος, Ζάχος, Αρχοντής)

Αχιλλέας Φαρσάλων-Σμόλικας Φαλάνης(Γιάντσης, Νατσιούλας, Τσαπράζης)

Ηρακλής Λάρισας-Κεραυνός Παραποτάμου(γήπεδο Νεάπολης Α’)(Μπουμαρσόπουλος, Αναστασίου Γ., Μάνος)

Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων-Δόξα Βλαχογιαννίου(Αγγελούλης, Ρεντόπουλος, Χατζηλιόντας

Δόξα Αργυροπουλίου-Φιλοκτήτης Μελιβοίας(Μαστοροδήμος, Μακρής, Πατέτσος)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Ναρθάκι-Νέες Καρυές(Γεωργίου, Διαμαντής Θ., Σταμπέρνας)

Ατρόμητος Βαμβακούς-Αστέρας Νέου Περιβολίου(Κυρίτσης, Ντελέζος Ι., Κουμάρογλου)

Λάρισα ’88-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων(γήπεδο Ανθούπολης)(Κορέστης, Στεργίου, Τσακνάκη Δ.)

Δόξα Αρμενίου-Ατρόμητοι/Θύελλα(Κακάνης, Πιτσαρή, Ζαχαρός)

Κυψέλη-Σταυραετός Σταυρού(Καλφούντζος, Αθανασούλας, Καρβουνιάρης)

Απόλλων Βρυσιών-Πανιώνιος(Βασιλός, Καρδούλας, Μιμούλης)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Όλυμπος Γόννων-Αστέρας Τυρνάβου(Ευστρατίου, Καρολίδου, Μαματόπουλος)

Χαραυγή-Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου(γήπεδο Θεσσαλικού)(Τέγος, Μπλιώνας, Κομισόπουλος)

Ακαδημίου Τυρνάβου-Ανθούπολη(Βαλιώτης Ν., Κεραμίδας, Δήμου)

Αστραπή Δελερίων-Ατρόμητος Δασοχωρίου(Νικολάου, Τάνας, Παπαχατζής)

Πελασγιώτιδα-Δευκαλίων Κρανιάς(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνας Β’)(Σκέτος, Χατζάκης, Ντούρμα Β.)

Σ.Σ. Ραψάνης-Ηρακλής Πλατανουλίων(Κουρδής, Τσιτρούλης, Φακής)

Κυριακή 20/10/2013 (11:00)

Γ’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Δυναμό-Κεραυνός Δρυμού(βοηθητικό γήπεδο Γιάννουλης)(Μακρής, Τσατσαρώνης, Χαρματζής)

Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου-Εθνικός Ολύμπου(γήπεδο Δολίχης)(Σουλιώτης, Δήμου, Πάσχος Θ.)

Κεραυνός Δέντρων-Ελπίς Μεσοχωρίου(Κοτούμπας Δ., Δημήρης, Λυτροσυγκούνης)

Βρυότοπος-Απόλλων Γερανείων(Καραθάνος, Γκόγκος, Γκρέτσης)

Ελασσόνα 2013-Διογένης(Μουτζουρούφης, Νάκας, Κοτρώτσιος)

Γ’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Ίκαρος Νεάπολης-Ασπίς Αγίου Θωμά(γήπεδο Νεάπολης Β’)(Αναστασίου Γ., Ντανταλής, Μαστορογιάννης)

Κυριακή 20/10/2013 (16:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Συκέα-Δαμασιακός(Τζήλος, Γκάγκας, Παπαδημητρίου)

Νέα Νίκη Νίκης-Βουκεφάλας(Χήτος, Ακρίβος, Ευστρατίου)

Αετός Αμυγδαλέας-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων(Μαστοροδήμος, Αναστασίου Γ., Γκαρέλης)

Κίσσαβος Συκουρίου-Αναγέννηση Φαρσάλων(Σάρρος, Βαλιώτης Ν., Καραγιάννης Χρ.)

Βούναινα-Δολιχιακός(γήπεδο Ζαππείου)(Τσιτσιρίκας, Ζάχος, Αθανασούλας)

Τοξότης-Δήμητρα Αγιάς(γήπεδο Κουκουλίτσιος-Μουσιάρης)(Χήτος, Αρχοντής, Πιτσαρή)

Δάφνη Γλαύκης-Δόξα Ραχούλας(Τσιτσανούδης, Καραμπούλας, Καρακώστας)

Αστραπή Νέας Πολιτείας-Άρης Κουλουρίου(Γεωργίου, Κακάνης, Καλφούντζος)

Λαρισαϊκός-Ροδιακός(γήπεδο Βιολογικού)(Γουδουλάκης, Χατζηλιόντας, Νικολάου)

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Ολυμπιακός Χειμαδίου-Ομόνοια(Ρεντόπουλος, Κοντοβασίλης Ν., Κοτούμπας Ν.)

Πρωτέας Αχιλλείου-Ελευθεριακός(Ζαχαρός, Σκέτος, Κοντοβασίλης Γ.)

Αστέρας Μελισσοχωρίου-Αναγέννηση Πουρναρίου(Τσαπράζης, Καραθάνος, Ντούρμα Σ.)

Χείμαρρος Μαρμαρίνης-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου(Δρυστέλλας, Δεληγιάννη Α., Διαμαντής Θ.)

Καλαμάκι-Προοδευτική Ανάβρας(Γρηγοριάδης, Βασιλός, Γκόγκος)

Λάρισα 2012-Όλυμπος Αιγάνης(γήπεδο Γ. Μητσιμπόνας Γ’)(Κουρδής, Βαλιώτης Χρ., Κωτσόπουλος)

Θερμαϊκός Στομίου-ΑΕ Λύκων(Μπουμαρσόπουλος, Αγγελούλης, Κορέστης)

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Μελία(βοηθητικό γήπεδο Φαρσάλων)(Καρβουνιάρης, Δημόπουλος, Κόκκας)

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Όλυμπος Καρυάς-Προοδευτική Βερδικούσιας(Κεραμίδας, Σουλιώτης, Δήμου)

Γ’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Ελευθεραί-Αμπελόκηποι(Γιάντσης, Νάκας, Κοτούμπας Δ.)

Άρης Διλόφου-Μυραϊκός Μύρων(Φακής, Μακρής, Γκρέτσης)

Ζωοδόχος Πηγή-Δόξα Υπέρειας(Ντίνου, Μουτζουρούφης, Παπαχατζής)

Μαυροβούνι-Ολυμπιακός Αμπελιάς(Ντελέζος Ι., Τάνας, Πατέτσος)

Άρης Χαράς-Κοιλάδα(Κουμάρογλου, Καρολίδου, Δημήρης)

Γ’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Αμυγδαλή-Ευαγγελισμός(Καραμαγκιόλας, Διαμαντής Χ., Μπλιώνας)

Προμηθέας-Καλαρρύτες(γήπεδο Κουτσοχέρου)(Γούλας, Λυτροσυγκούνης, Ντανταλής)

Μελιβοιακός-Έλαφος(Τσιτρούλης, Καρδούλας, Χαρματζής)

Θύελλα Ελάτειας-Ηρακλής Ομολίου(Κομισόπουλος, Μαστορογιάννης, Χατζάκης)