Βαθμολογία

Ο Μαλούτας στο Τύρναβος-Δόξα Δράμας

Ο Δημήτριος Μαλούτας του συνδέσμου Ημαθίας ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα Τύρναβος-Δόξα Δράμας που θα γίνει την Κυριακή στις 16.00 στο Αλκαζάρ. Βοηθοί του οι Σταύρος Σίπκας (Πέλλας) και Στέφανος Παρασίου (Ημαθίας). 4ος διαιτητής ο Χαράλαμπος Σελεμίδης (Πέλλας). Αναλυτικά:

Νότιος Όμιλος

Κυριακή 13/10

16.00 Ηρακλής Ψαχνών - Φωκικός
Διαιτητής: Ζαραβινός Άγγελος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κοσμάς Κωνσταντίνος, Μεϊντάνας Ανδρέας (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

16.00 Αχαρναϊκός - Επισκοπή
Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Ντάλλας Παναγιώτης, Σαμοΐλης Δημήτριος (Αθηνών)
4ος: Σωσώνης (Φθιώτιδας)

16.00 Βύζας Μεγάρων - Φωστήρας
Διαιτητής: Μουρτζάκης Ιωάννης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Τζαφόλιας Δημήτριος, Μητάρης Ηλίας (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Μανούρας (Τρικάλων)

16.00 Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα
Διαιτητής: Γκρανάς Χρήστος (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάσης Αναστάσιος, Εμπλιούκ Ιλιας (Ξάνθης)
4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)

16.00 Γλυφάδα - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Σταθόπουλος Σπυρίδων (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Καραγεώργος Ανδρέας, Νενεκούμης Χαρίλαος (Αργολίδας)
4ος: Ρατσιάτος (Αργολίδας)

16.00 Πανηλειακος - Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: ΤΖήλος Αθανάσιος (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραμπούλας Θεόδωρος (Λάρισας), Σπανός Θεμιστοκλής (Αχαΐας)
4ος: Κωνσταντάκης (Αχαΐας)

20.00 Παναχαϊκή - Χανιά
Διαιτητής: Ρούσσος- Μπεκερτζής Νικόλαος (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Καραλής Ελευθέριος (Ηπείρου), Κωνσταντίνου Ηλίας (Πρέβεζας)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

Βόρειος Όμιλος

Σάββατο 12/10

18.00 Πιερικός – Ηρακλής
Διαιτητής: Κιοτζένη; Ευάγγελος (Καβάλας)
Βοηθοί: Χαρίτσης Μιχαήλ, Χουσκόγλου Αϊχάν (Θράκης)
4ος: Τερετίδης (Καβάλας)

Κυριακή 13/10

16.00 Τύρναβος - Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Μαλούτας Δημήτριος (Ημαθίας)
Βοηθοί: Σίπκας Σταύρος (Πέλλας), Παρασίου Στέφανος (Ημαθίας)
4ος: Σελεμίδης (Πέλλας)

16.00 Εθνικός Γαζώρου - Ζάκυνθος
Διαιτητής: Κυριαζίδης Γεώργιος (Έβρου)
Βοηθοί: Λιώλιας Σωτήριος, Βασιλόπουλος Σπυρίδων (Έβρου)
4ος: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)

16.00 Απόλλων Καλαμαριάς - Βατανιακός
Διαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας (Σερρών)
Βοηθοί: Σάββας Νικόλαος, Κωτούλας Νικόλαος (Σερρών)
4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)

16.00Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αιγινιακός
Διαιτητής: Κοτσάνης Κωνσταντίνος (Δράμας)
Βοηθοί: Δηλγεράκης Αθανάσιος, Βαντσής Ιωάννης (Δράμας)
4ος: Σέζος (Κιλκίς)

18.00 Κέρκυρα - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Ζούγρας Διονύσιος (Κοζάνης)
Βοηθοί: Τσιαμπάζης Χρήστος, Ξενακίδης Ιωάννης (Κοζάνης)
4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

18.00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Καβάλα
Διαιτητής: Σημαιάκης Απόστολος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Γούτας Στυλιανός (Χαλκιδικής), Παπαδημητρίου Χρήστος (Λάρισας)
4ος: Αναστασίου (Λάρισας)