Ανακοινώθηκαν το πρωί της Πέμπτης (26/9) από την ΚΕΔ / ΕΠΟ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τα παιχνίδια της 1ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής. Αναλυτικά οι ορισμοί:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή (27/9)
18.00: Βύζας Μεγάρων - Πανηλειακός
Διαιτητής: Φώτης (Ευβοίας)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Ευβοίας), Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής)
4ος: Μάλαμας (Αν. Αττικής)
Κυριακή (29/9)
16.00: Ηρακλής Ψαχνών - ΑΟ Χανιά
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κασσαβέτης (Δυτ. Αττικής), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)
16.00: Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Χαρίτος (Αθηνών), Αργυρός (Αθηνών)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)
16.00: Παναχαϊκή - Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δουδούμης (Φθιώτιδας), Δόσκορης (Φθιώτιδας)
4ος: Κέκελος (Αιτ/νίας0
Δευτέρα (30/9)
16.00: Επισκοπή - Φωστήρας
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Κουράκης (Ηρακλείου)
4ος: Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)
16.00: Φωκικός - Καλλιθέα
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Σινιωράκης (Πειραιά)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
16.00: Ολυμπιακός Βόλου - Γλυφάδα
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Χουλιάρας (Αιτ/νίας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
4ος: Μανούρας (Τρικάλων)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή (29/9)
16.00: Τύρναβος - Βατανιακός
Διαιτητής: Μάστακας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος Η. (Μακεδονίας), Περικλείδης (Μακεδονίας)
4ος: Τίκας (Ευρυτανίας)
16.00: Εθνικός Γαζώρου - Αιγινιακός
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Παρασίου (Ημαθίας)
4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
18.00: Δόξα Δράμας - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Ναλμπάντης (Κιλκίς), Πεντσερετζής (Κιλκίς)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)
Δευτέρα (30/9)
16.00: Κέρκυρα - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Σιαμέτης (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)
16.00: Πιερικός - Απόλλων Καλαμαριάς
Διαιτητής: Τερετίδης (Καβάλας)
Βοηθοί: Λάζαρης (Καβάλας), Βαφειάδης (Καρδίτσας)
4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)
18.00: Καβάλα - Ηρακλής
Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωϋσιάδης (Ξάνθης), Έμπλιουκ (Ξάνθης)
4ος: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)