Τρίποντο με υπογραφή Μπούζου στον Μαχητή!

Ο Μαχητής Τερψιθέας πήρε μία μεγάλη νίκη κερδίζοντας στην έδρα του με σκορ 2-0 το Ελευθεραί. Και τα δύο γκολ σημείωσε ο Ανδρέας Μπούζος που χάρισε τη νίκη στην ομάδα του.

Μετά το πρώτο ημίχρονο που έληξε χωρίς γκολ, στην επανάληψη ο Μαχητής κατάφερε να βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα. Στο 65’ ο Μπούζος έκανε το 1-0 ενώ τέσσερα λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης διαμόρφωσε το τελικό 2-0.

Μαχητής Τερψιθέας (Μάκης Αλεξούδης): Αρκουδής (70’ Μήτηλης), Παπαδημητρίου, Τραμπάκουλος, Καλαπανίδας, Ράπτης (46’ Ζούγκα Μαν.), Λιούρας, Μήτρος (46’ Βεργής), Καλούσης, Σαλοκανάς (70’ Αγγέλης Αχ,), Κουσιώρας (70’ Αγγέλης Ι.), Μπούζος.

Ελευθεραί (Γιάννης Τσιφλίζογλου): Καραποστόλης, Καρακώτσογλου, Κατσογιάννης, Τσιούτσιας, Δολιάνης, Σεϊζης, Σκούπρας, Τσεκούρας, Φανίδης, Θεοδώρου, Κωσταντίνου.

Έπαιξαν και οι: Τσιμπίνης, Βίλλης, Γραβάνης και Δημόπουλος.

Διαιτητική τριπλέτα: Ακρίβος, Ντάνταλης, Καπρουσιώτης.