![](/Uploads/2024/5/004f3181c135aa5550af5db3526db74d_d3932398bbdf32b1902da03000e11277_7886cbe4cbe980aabb389429ee3c4cde_bakatsis.JPG)
Ο Αστέρα Μελισσοχωρίου πέτυχε μία ακόμη νίκη στο φινάλε την Β’ ΕΠΣΛ με τον Χριστώνη να τα πάει περίφημα απέναντι στο Ελευθεραί καθώς πέτυχε και τα τέσσερα τέρματα στο τελικό 4-0.
Το ματς διεκόπη στο 35’, με τους φιλοξενούμενους να μένουν με λιγότερους από επτά παίκτες.
Τα τέσσερα γκολ σημειώθηκαν: 7’, 14’, 19’, 26’. Μετά από αυτό το ματς ο Αστέρας έχει πλέον το μυαλό του στο μπαράζ ανόδου απέναντι στη Δήμητρα Γιάννουλης.
Αστέρας Μελισσοχωρίου (Κώστας Μπακατσής): Μακαδασίδης, Σδράλης Α., Γουργιώτης, Αβδουλάς (15’ λ.τρ. Πιέτρι), Μπιρόλ, Τσιαντούλης, Νικολαϊδης, Βασιλειάδης, Καραμάνος, Χριστώνης, Νικόλι.