![](/Uploads/2024/5/7534a04626567c3832acc45284e70847_442435437_984578370338033_314923836214823768_n.jpg)
Το χειροκρότημα των φιλάθλων εισέπραξαν οι ομάδες Νέων Κ-19 και Κ-17 της ΑΕΛ κατά την παρουσίαση που έγινε πριν την έναρξη του χθεσινού αγώνα στο AEL FC Arena. Το νέο «αίμα» των «βυσσινί» πραγματοποίησε φέτος εξαιρετική πορεία με την Κ-19 να φτάνει στους «4» της Super League 2, ενώ η Κ-17 μετέχει στο φάιναλ φορ της Super League, για το οποίο αναμένεται να οριστούν η ημερομηνία και ο τόπος διεξαγωγής του.
![](/Uploads/2024/5/ba002d68567a0086f7bebbf524eccc25_442440798_984577310338139_8285609271008504882_n.jpg)
![](/Uploads/2024/5/dcd4ccdd4c493dae33252ed0628f7464_442444664_984578910337979_2553591743659373252_n.jpg)
![](/Uploads/2024/5/dcd4ccdd4c493dae33252ed0628f7464_442444664_984578910337979_2553591743659373252_n.jpg)
ΦΩΤΟ: Κώστας Τσομάκος