![](/Uploads/2024/4/b96e5053045909758394dcf8f8e1bd97_f5d81dbeb9bab1c13c951d4a14f510e4_c32c1e48-82b9-4964-b432-09628fa687e7.jpg)
Την ήττα με σκορ 1-0 γνώρισε η Α.Ε. Κιλελέρ στα Τρίκαλα από την ομώνυμη ομάδα σε ένα ματς που κρίθηκε στις λεπτομέρειες.
Η ομάδα του νομού μας ζήτησε πέναλτι σε μία φάση όπου βγήκε μία σέντρα από αριστερά με τον παίκτη των Τρικάλων να φαίνεται να βρίσκει τη μπάλα με το χέρι.
Ο ρέφερι του αγώνα όμως έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι με τους παίκτες της Α.Ε. Κιλελέρ να διαμαρτύρονται έντονα γι’ αυτή την απόφαση. Δείτε το σχετικό βίντεο.
">http://