![](/Uploads/2024/3/da6a43e55f089f13f781e2637552f092_DSC_0409.JPG)
Το ματς έχει ολοκληρωθεί στην Τσαριτσάνη και οι δύο ομάδες (Δόξα Βλαχογιαννίου – Σμόλικας Φαλάνης) είναι ισόπαλες 0-0.
Αρκετή κούραση και υπερπροσπάθεια για την ημίωρη παράταση. Ενδεικτικές είναι οι φωτογραφίες μας που δείχνουν την αγωνία στα πρόσωπα των παικτών να κορυφώνεται. Και η κούραση φυσικά έχει εμφανιστεί καθώς και οι παλμοί τις καρδιάς έχουν ανέβει.
Δείτε εικόνες από την Βάσω Γκατζούλη και το athleticlarissa.gr.
![](/Uploads/2024/3/a41d11abbfc6eaeb47ee26681e128bf4_DSC_0330.JPG)
![](/Uploads/2024/3/796f336897d744424e54f82ff1b6485d_DSC_0339.JPG)
![](/Uploads/2024/3/72f40125cf1bca950fb0f4bec0d2bc34_DSC_0428.JPG)
![](/Uploads/2024/3/f25aefef1edd324a387ff95571d5391c_DSC_0438.JPG)